Dovolená Kalábrie all inclusive

Slunečná Kalábrie je právem považována za perlu jižní Itálie. Od pobřeží se zvedají rozeklané ostré skály a přecházejí v malé zátoky s poklidnými písečnými plážemi a průzračně modrou vodou. Prožijte luxusní dovolenou v Kalábrii s all inclusive za pár peněz a nenechte si ujít návštěvu historických městeček a procházky podél moře!

Letecké zájezdy do Kalábrie levně

Letecká přeprava je nejpohodlnější dopravou na světě. Proč se tedy trmácet autobusem, když můžete letět do Kalábrie z Prahy, Brna či Ostravy? Za dvě hodiny po vzletu jste v docela jiném světě, odkud se vám nebude chtít vracet. Užijte si Kalábrii all inclusive na 7, 10 nebo 11 nocí již od 10 000 Kč v last minute nabídce a nechte se hýčkat jako nikdy předtím!

Co zahrnují služby all inclusive?

Prozradíme vám, na co všechno se můžete těšit v rámci dovolené v Kalábrii s all inclusive službami. V ceně zájezdu je zahrnuta letecká doprava, ubytování v hotelu, celodenní stravování, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, bazén a v některých případech také slunečníky na pláži a animační programy. Pokud budete chtít jet na výlet, hotel vám připraví na cestu balíček s jídlem.

Co navštívit v Kalábrii?

Pomyslným srdcem Kalábrie je městečko Tropea s úzkými uličkami, typickou středomořskou atmosférou a možností romantických nočních procházek v historickém jádru. Dominantou nad hlavní pláží je kostel sv. Marie a nevšední podívanou vytvářejí domy vytesané přímo ve skále nad mořem. Stojí za to udělat si výlet do městečka Scalea v oblasti Cedrové pobřeží, městečka Rossano s nejzachovalejším byzantským kostelem v Itálii a městečka Sibari s pozůstatky bohatého města Sybaris vybudovaného v 8. století před naším letopočtem.

Dovolená Kalábrie all inclusive – to je nezapomenutelný pobyt v panenské přírodě se širokými plážemi s jemným pískem, kde se ve vzduchu mísí slaná vůně moře a aroma pomerančovníků, citrónovníků a olivových hájů!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.