Dovolená all inclusive – co všechno obsahuje?

Letecká dopravda v Evropě ohrožena díky sopce na Islandu

All inclusive dovolená je mezi českými turisty nesmírně populární. Ale víte co taková all inclusive dovolená obnáší, na co vše máte nárok? To se vám pokusíme zodpovědět v dnešním článku.

Co obsahuje all inclusive dovolená?

Většina all inclusive zájezdů obsahuje v balíčcích tyto služby, pokud není u jednotlivé nabídky uvedeno jinak:

  • letenka – máte zajištěnu cestu tam a zpět
  • ubytování – máte zajištěn nocleh ve vámi vybrané kategorii hotelů, většinou 3* až 5*
  • transfery z letiště i na letiště
  • jídlo – obvykle se skládá ze snídaně, oběda a večeře. Často jsou v hotelích nabízeny také tzv. svačiny v odpoledních hodinách neboli snacky, které obsahují například palačinky, hamburgery, párky v rohlíku, hranolky apod.
  • nápoje – neomezené pití místních alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den zdarma. Extra poplatek zaplatíte pouze za značkový alkohol.
  • hotelové vybavení – máte nárok využívat bazén, posilovnu, sportoviště a v některých případech i hotelové lázně. Za individuální terapie (např. masáže atd.) je často účtován poplatek.

Kluby a aktivity pro děti – all inclusive dovolená

V rámci all inclusive dovolené s dětmi, máte nárok na své pohodlí. To znamená, že během velké části dne se o vaše děti starají hotelový animátoři, kteří se dětem věnují v podobně soutěží, her a zábavy.

Chcete-li tyto služby využít, projděte si nabídky hotelů a vybírejte ty s tzv. kids clubem, neboli dětským klubem (hojně v nabídce cestovní kanceláře Alexandria). S all inclusive službami s dětmi se tak můžete těšit na tyto služby v ceně:

  • hlídání dětí během velké části dne, kterou si dospělí užijí u bazénu nebo u moře po svém
  • večerní i denní organizovaná zábava – mottem je, aby se vaše dítě nenudilo, takže jsou během celého dne a večer organizovány zábavy pro vaše děti i dospělé. Tančíte, soutěžíte, smějete se.
  • vodní sporty – některé hotely mají vybavení na vysoké úrovni a to včetně vybavení na některé z vodních sportů za které se normálně platí.

Chcete-li si nají dovolenou all inclusive, pečlivě sledujte, co je zahrnuto v každém jednotlivém zájezdu a co budete muset zaplatit navíc.

All inclusive dovolená je v nabídce řady hotelů i destinací. Nejoblíbenější je: dovolená Turecko all inclusive, dovolená Řecko all inclusive či dovolená Bulharsko all inclusive.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.