Dovolená Malta all inclusive

Dovolená Malta all inclusive vás zavede do země maltézských rytířů, kde na vás čekají překrásné pláže spolu s romantickými zákoutími (např. Paradise Bay), řada míst, kde můžete uspokojit svou touhu po nakupování a také sportovní aktivity v čele s Marsa Sport Clubem, což je mezi sportovišti dominanta. Jsou tu také starobylá města s památkami a spousta dalších krásných míst. Ne nadarmo se Malta řadí mezi nejkrásnější místa Středozemí, která svou jedinečností lákají turisty, aby zde strávili dovolenou.

Malta all inclusive

Pokud si vyberete dovolenou all inclusive, znamená to pro vás, že si jí v podstatě užijete bez starostí. All inclusive programy se mohou lišit podle země, kam jedete i konkrétního hotelu, ale vždy zahrnují snídani, oběd a večeři.

  • některé hotely nabízí i svačiny v podobě zákusků, zmrzlin či salátů v průběhu celého dne,
  • v některých hotelech jsou v nabídce all inclusive také nealkoholické nápoje, víno pivo a někde dokonce i všechny alkoholické nápoje,
  • vedle jídla a pití jsou v all inclusive k dispozici také sportoviště (tenis, plážový volejbal), bazény, lehátka, slunečníky, kino, diskotéka atd. Vše se opět může lišit podle toho, jaký resort zvolíte, proto je dobré se informovat dopředu.

Dovolená Malta s all inclusive stravováním

Jestliže se rozhodnete Maltu navštívit, pak vězte, že je to ostrov pro opravdu aktivní typ dovolené. Na své si přijdou milovníci historie, romantiky i přírody. Zahrajte si tu třeba golf v anglickém stylu nebo si užijte to nejlepší potápění, které Evropa nabízí za velmi dobrou cenu.

Chcete-li si užít luxus, komfort i pohodlí, pak je pro vás při výběru dovolená Malta all inclusive nejlepší některý z hotelů, jejichž služby můžete zjistit u vámi vybrané cestovní kanceláře.

Náš tip: dovolená Malta all inclusive na NajitDovolenou.cz – zobraz si levné zájezdy od CK Invia.

Vhodlé resorty s all inclusive

Paradise Bay

Tento 4hvězdičkový hotel má velký výběr animačních programů, dvě restaurace, lobby bar, 2 venkovní a jeden vnitřní bazén, multifunkční hřiště, výhled na ostrovy Gozo a Comino a také tenisové kurty a stolní tenis (ty jsou za poplatek). K dispozici je také malá písečná pláž ležící přímo u hotelu a 900 m od hotelu pak pláž Paradise bay, která je v laguně. Obě pláže mají otevřen bar.

Radisson Blu Resort & SPA, Golden Sands

Patří mezi nejluxusnější resorty na Maltě, leží na útesu v blízkosti překrásné písečné pláže Golden Beach. Vybaven je koktejlovým barem, kavárnou, venkovními bazény s terasou, dětským bazénem, vířivkou, vnitřním bazénem, lázeňským centrem, neosvětleným tenisovým kurtem (za poplatek je i osvětlený), je tu také fitness, sauna, stolní tenis a další. Pláž je přímo pod hotelem, má velmi pozvolný vstup do moře, takže je vhodná i pro rodiny s dětmi. Plážový servis je zdarma.

Dalšími vhodnými resorty jsou např. Hotel Riviera či Hotel Seabank.

Jestliže se rozhodnete pro některý z last minute zájezdů, pak je vhodný např. Dolmen Resort & Spa se soukromou písečnou pláží, hotel Qawra s pobřežní promenádou, kde jsou pro turisty různé obchody, bary, restaurace, kavárny a také záliv se skalnatým pobřežím a schůdky do vody, pro děti pak brouzdaliště. Vybere si opravdu každý.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.