Ráj exotických dovolených? Rozhodně Srí Lanka

Sloni na Srí Lance

Od doby, co můžeme doslova neomezeně cestovat, většina lidí vyráží na dovolenou do všech koutů Evropy, ale i Afriky, nebo Asie. Mnohým daná místa postupně přestávají stačit a tak hledají něco nového. Jedním z lákadel bývá exotická dovolená, která nabídne v rámci Evropy nevídané krásy, ale i možnost trávit čas u moře i v době, kdy je v našich končinách tuhá zima. Jedním z našich tipů je Srí lanka. Podívejme se společně, proč vás nezklame.

Jak je na tom klasický turistický ruch?

Na co se zaměří každý milovník dovolených a odpočinku, to jsou jistě pláže. Ty na Srí Lance rozhodně nezklamou ani náročného turistu. Jemný písek, teplý Indický oceán, nebo mnoho romantických a klidných zákoutí je zárukou, že si na své přijde skutečně každý. Dovolená na Srí Lance ale dokáže přinést také kvalitní hotely, které jsou situovány do celé řady významných oblastí. Mezi největší lákadla poslední doby patří místa, jako:

  • Hikkaduwa
  • Kalutara
  • Beruwela

Milujete aktivní dovolenou?

Sloni na Srí Lance

Lenošení na pláži nemusí být jediným lákadlem vaší exotické dovolené. Pokud dáváte přednost poznání, je to především úchvatná příroda, kterou najdete na každém rohu. Velmi vyhledávanou atrakcí bývá Adamova hora, která se tyčí do výšky 2 234 metrů. Samozřejmostí jsou také všudypřítomné sochy Buddhy. To je dáno vyznávaným náboženstvím, kterým je na Srí Lance zcela přirozeně buddhismus.

Co ke Srí Lance přímo patří?

A co je s tímto úchvatným kouskem země také přímo spojováno? Vyhlášený černý cejlonský čaj, různá koření v čele se skořicí, nebo velmi chutná a různorodá kuchyně. Možných lákadel je více než dost. Jak je poznat všechny? Pomůže dovolená na míru, na kterou se specializuje třeba CK Monoi. Ta je zárukou, že svůj zájezd můžete koncipovat jako odpočinkový, poznávací, kombinovaný, a to v různém termínu, délce, i s vámi preferovanou kombinací dopravy. Zkuste to!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 odpověď to “Ráj exotických dovolených? Rozhodně Srí Lanka”

  1. fandas napsal:

    Srí lanka je nádherná, stojí za to se tam vydat.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.