Kde má své vily Clooney, Travolta, Campbell, Blunt nebo Brad Pitt?

Mají miliony dolarů na svém kontě a mohou si vybírat místo, kde chtějí bydlet jen podle vkusu. Peníze většinou nahrají roli. Chtějí exkluzivní místa, která jsou pro běžného smrtelníka dostupná jen z obrázků. Mluvím o celebritách, kteří i přesto, že většinu svého času tráví na cestách vlastní exkluzivní nemovitosti na luxusních místech po celém světě a přesto má každý jiný vkus. No posuďte sami.

George Clooney se zapálil asi nejspíše do krásného počasí a chutného jídla. Jak si jinak vysvětlit, že koupil dům v jedné z nejkrásnějších oblastí jezera Como v Itálii. Jeho 25-ti pokojová vila má venkovní divadlo i plavecký bazén. Sousedem je známá módní návrhářka Donatella Versace.

Zajímavostí je, že George poskytl část svého domu produkčnímu týmu Dannyho parťáků, který zde natáčel pár scén.

John Travolta je milovníkem slunečného státu Florida a létání. Možná i proto má za svoji obrovskou vilou zaparkovaný Boeing 707 s vlastní přistávací dráhou. Cestování po celém světě tak není pro tohoto herce žádný problém.

Naomi Campbell není jedinou hvězdou, která se rozhodla usadit v Karibiku. Slavná modelka vlastní 3-ložnicový dům na ostrově Jamajka. Většina bohatých kupuje nebo staví domy kvůli panoramatu a výhledu na oceán. Naomi Campbell zašla ještě dál a svůj dům si postavila přímo na vodě. V Karibiku sídlí i další známá osobnost, zpěvačka Nicole Scherzinger.

Zpěvák James Blunt má vilu na párty ostrově Ibiza a to údajně v hodnotě 1 700 000 liber. Jeho domovem je 150 let stará budova, zasazené do překrásných malých kopců a má 6 pokojů a venkovní i vnitřní bazén.

Brad Pitt a Angelina Jolie jsou zlatým holywoodským párem, který vlastní hned několika nemovitostní po celém světě. Jednou z těch nemovitostí je i dům za 5,5 milionů dolarů na řeckém ostrově Santoriny. Ostrov s populací jen 12 000 obyvatel je téměř ideálním místem ke skrytí. Mimo výhled na moře má vila také dva bazény.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.