Kam vyrazit letos na hory

Ceske-sjezdovky.cz

Léto je definitivně za námi a zima pomalu, ale jistě klepe na dveře. Za okny to zatím tak nevypadá, ale sníh může napadnout už brzy, zejména na horách a pak už těm pravým zimním radovánkám nic nebrání. Přemýšlíte o tom, kam letos vyrazíte na hory?

Ještě než vyrazíte, nejdříve se podívejte na sněhové zpravodajství, které přináší aktuální stav sněhu a to nejen pro Česko, ale i okolní státy, které nabízí vhodné lyžařské podmínky. Pak nebudete překvapeni absencí sněhu až dorazíte na místo. Pravidelným sledováním se dozvíte mnoho užitečného o tom, jak to aktuálně s podmínkami pro lyžaře vypadá a možná vám to usnadní rozhodnutí, kam se letos vydat za lyžováním. My jsme pro vás připravily dva tipy na lyžařská střediska Čech.

Ceske-sjezdovky.cz
www.ceske-sjezdovky.cz

Lyžařský areál Dolní Morava

Lyžařský areál Dolní Morava patří k velmi oblíbeným lyžařským střediskům. Toto nové středisko se nachází pod Králickým Sněžníkem a nabízí návštěvníkům opravdu vynikající podmínky jak pro lyžování, tak pro snowboarding. Komfort ucelí i ostatní služby, jako je parkování, stravování a ubytování. Dopřejte si luxusní zimní dovolenou, která je dostupná každému. Naše hory patří k těm nejkrásnějším a mají hodně co nabídnout i náročnějším lyžařům. Navíc zde najdou vyžití i malé děti, mohou se naučit lyžovat v místní školce a je zde v provozu lyžařský park, který nabízí mnoho zábavy.

Ski areál Klínovec

Báječné podmínky pro lyžaře nabízí také ski areál Klínovec, což je největší lyžařský areál v Krušných horách. Zalyžovat si sem mohou přijet začátečníci i pokročilí, vhodné též pro rodiny s malými dětmi. Nachází se na jižní straně Klínovce, směrem na Jáchymov. V areálu jsou dvě sjezdovky, které jsou v provozu každý den a také neustále upravovány. Dopřejte si příjemně strávenou dovolenou právě v tomto lyžařském středisku, které nabízí komfort i pro náročnější lyžaře.

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.