Dovolená na Jamajce

Každý jste určitě viděl film Kokosy na sněhu, který se z části odehrává v této nádherné zemi ve Střední Americe. Zde jste mohli vidět lehce kulturu dané země. Je zde zkrátka obrovská pohoda a vše zde jede v rytmu reggae 😀 . Celá Jamajka není pouze o reggae, je tu spoustu míst, kde můžete strávit skvělou dovolenou na Jamajce. Čekejte skvělé lidi, se kterými se dozajista spřátelíte a pobavíte.

TIP: Dovolená last minute 2010

Především zde narazíte na krásnou přírodu místních ostrovů, které jsou pokryty bílým pískem. Pohled na na krásné bílé písčité pláže je ještě famóznější. Dříve byla Jamajka určena spíše pro bohatší klienty, dnes je ovšem možné Jamajku navštívit a nemusíte být zrovna milionář. Pobřeží je dnes přizpůsobeno turistům všech fiančních možností.

Chovat se zde k vám budou výborně. Místní obyvatelé jsou totiž závislý na cestovním ruchu a pokud by sem lidé nejezdily, mnoho z nich by pouze živořilo. Není zde toho příliš k vidění co se týče historie či krásy, ale pokud hledáte nádherné pláže, pohodu a krásné čisté moře je dovolená na Jamajce přesně pro vás. Buďte ale opatrní i zde se objevuje lehce kriminalita a tak buďte se svými věcmi nadmíru opatrní. Více o tomto středoamerickém ráji napoví fotografie.

Západ slunce na Jamajce je prý ten nejhezčí

Západ slunce na Jamajce je prý ten nejhezčí

Nádherné pláže na Jamajce s bílým pískem

Nádherné pláže na Jamajce s bílým pískem

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.