Karibské ostrovy – dovolená snů

Exotika mě vždy fascinovala. Vždy když se mluvilo o nádherném moři a bílém písku na pláži jsem si představil Karibské ostrovy. Možná je to způsobeno i tím, že právě Karibské ostrovy se často objevují ve filmech, nebyla to například Francouzská Polynésie, Maledivy či Seychely, ale právě Karibik a jeho ostrovy. Navíc na Karibské ostrovy míří také spousta celebrit a není divu proč. Panují tu totiž fantastické podmínky zažít dovolenou snů. Co ovšem Karibik vlastně je, kolik má ostrovů a co tam najdeme?

Karibské ostrovy sestává z 35 destinací. Ty jsou lemovány nádherným plážemi s bílým pískem. Na plážích najdete nádhernou panenskou přírodu, v některých destinacích luxusní hotely a resorty nabízejí nejrůznější aktivit, které k dovolené patří. Pokud se rádi rekreujete na pláži je toto místo určeno především vám. Na své si v Karibiku přijdou i milovníci potápění.  Je tu spoustu krás, které je možné obdivovat. Můžete se vydat na plavbu lodí, zaplavat si s delfíny, potápět se v korálových útesech, či vyzkoušet některý z vodních sportů jako windsurfing.

Karibské ostrovy:

 1. Anguilla
 2. Antigua and Barbuda
 3. Aruba
 4. Bahamas
 5. Barbados
 6. Bonaire
 7. British Virgin Islands
 8. Cayman Islands
 9. Curacao
 10. Dominica
 11. Dominican Republic
 12. Grenada
 13. Guadeloupe
 14. Haiti
 15. Jamaica
 16. Martinique
 17. Montserrat
 18. Puerto Rico
 19. Saba
 20. St. Barthelemy – St. Barths
 21. St. Eustatius
 22. St. Kitts and Nevis
 23. St. Lucia
 24. St. Maarten
 25. St. Martin
 26. St. Vincent and Grenadines
 27. Trinidad and Tobago
 28. Turks and Caicos
 29. US Virgin Islands

Ostrov Curacao

Ostrov Curacao

Ve vnitrozemí ostrovů najdete exotické druhy ptactva a jiných druhů živočichů. Roste zde také zajímavé rostlinstvo, přičemž některé druhy rostlin lze vidět pouze na Karibských ostrovech. Karibik je zkrátka nespoutané místo více než 50 ostrovů, kde si dle velikosti ostrovu najdete jednotlivé aktivity. Každý má svůj oblíbený ostrov v Karibiku, postupem času si některé představíme a možná právě vás některý z ostrovů osloví, prozatím jsme si představili Karibik z jiného úhlu pohledu a především je zde seznam ostrovů, které do Karibského moře patří.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.