Jedny z nejlepších destinací Thajska

Koh Tao Thajsko

Máme tu již mnoho článků z mnoha Zemí na světě, stále jsme ale ještě nenavštívily turisticky jednu z nejatraktivnějších zemí na světě Thajsko. To láká svou neporušenou nádhernou a divokou přírodou, nádhernými plážemi a výjimečnými službami. Pojďme se podívat jaké jsou jedny z nejlepších destinací a míst pro pobyt v Thajsku.

Koh Phi Phi Don, Phuket

Říká se, že Phuket je nejoblíbenější destinace pro pobyt v Thajsku. Phi Phi je skupina ostrovů v Phuketu. Mezi nimi najdeme i jeden opravdu nádherný ostrov Koh Phi Phi Don. Ten je opravdu výjimečný svojí divokostí a proto tu nenajdete žádné ubytovací zařízení, ale pouze místní obyvatele.

Ostrov Phi Phi Don je obydlen od roku 1940 a postupně se z rybářské vesnice přeorientovali místní obyvatelé na kokosové plantáže.

Bangkok, hlavní město Thajska

Bangkok je centrum politiky, obchodu a hospodářství Thajska. Je to největší město, které v Thajsku najdeme a rozhodně je na co se dívat. Bangkok je centrem moderního života tak jak ho známe z jiných koutů planety. I proto se Bangkok stal globálním městem, který je centrem obchodu, kultury, módy, vzdělání a zábavy.

Bangkok, Thajsko

Bangkok, Thajsko

Krabi

Již o něco známější ostrov nežli naše první zastávka. Krabi se nachází v jižní provincii Thajska na Andamanském pobřeží. Krabi je také jedním z nejstarších míst, které bylo osidlováno. Památky se tu zachovali dodnes a tak můžete v jeskyních najít malby, staré korálky, keramiku a obrázky. Díky své divoké přírodě a kráse je Krabi vhodné pro kanoing, potápění, kanoistiku ale také lezení po skalách na poloostrově Pranang.

Koh Tao, výhod Thajska

Ostrov nacházející se nedaleko Thajského zálivu. Je vhodný především pro potápění a šnorchlování. Dosud neporušená krajina vám dává neuvěřitelný pohled na život pod vodou i na souši. Ostrov Koh Tao se rozkládá na ploše cca 21 km ². Na ostrově  již najdete to na co je člověk zvyklí. Nádherná více než 1,5 km dlouhá pláž Sai Ree (Sairee) nabízí nádherné možnosti pro rekreaci se spoustou restaurací a možností vyžití. I na ostrově Koh Tao je možné provozovat horolezectví. Obrázek z strova Koh Tao je možné vidět na této stránce nahoře.

To byla malá ukázka z Thajska. Toto jsou jedny z jejích nejlepších destinací.

TIP: Nabídka zájezdů do Thajska

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.