Dovolená Bora Bora

Ostrov Bora Bora, Francouzská Polynésie

Má pouze 38 km čtverečních, přesto je jedním z nejznámějších a nejluxusnějších letovisek pro bohaté. Mluvíme o Bora Bora, ostrově nacházející se ve Francouzské Polynésii, která leží v Austrálii a oceánii. Dovolená Bora Bora láká především na nádhernou panenskou přírodu, kterou tu díky dobré poloze ostrova najdete zcela neporušenou a to včetně korálových útesů, který jsou díky poloze chráněny před okolními vlivy. Chcete-li zažít přírodu tak jak byla stvořena, tento ostrov je ideálním cílem.

Vzhledem k tomu, že ostrov Bora Bora je od naší domoviny celkem vzdálen je doprava na tento ostrov poněkud složitější. Přesto hlavním bodem vaší dovolené Bora Bora bude ostrov Moorea či Papeete, ze kterého se potom letadlem dostanete až na samotný ostrov. Možnost je také přeprava trajektem a to z ostrova Raiatea. Doprava na samotném ostrově není až tak potřeba vzhledem k jeho velikosti, přesto tu jsou pro vás připraveny jak kola, motocykly tak také taxíky pro rychlejší pohyb na ostrově.

Vzhledem k neporušené přírodě a podmořskému životu není překvapením, že potápění na Bora Bora je na vysoké úrovni. Nejvyhledávanější je tak White Valley nebo také Vallee Blance. Laguna je vhodná nejen pro potápění ale také relaxaci pod mnohými kokosovými palmami.

Náš tip: Bora Bora dovolená na exdovolena.cz

Ubytování Bora Bora

Dovolená Bora Bora nemusí být pouze o statisících. Mimo dvou hlavním luxusních resortů najdete na ostrově i ty méně cenově náročné. Hlavními resorty jsou ovšem La Meridien a Sheraton. Přesto pokud se budete chtít stravovat sami, připravte se na vyšší ceny potravin.

Zajímavostí je i počasí. Pokud pojedete na dovolenou na Bora Bora můžete si být jisti, že zde celoročně najdete příjemné teploty. Přesto si sebou nezapomeňte zabalit i teplejší oblečení, protože noci zde díky větru bývají chladnější.

Nabídka last minute zájezdů Bora Bora

Kompletní nabídka zájezdů Bora Bora

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.