Dovolená v Chorvatsku 2011 / Maják, jachta nebo robinsonáda?

Dubrovnik, Chorvatsko

Chorvatsko je námi dosud nejvíce navštěvovanou destinací, která rok, co rok, nabízí stále více možností, jak si námi vysněnou dovolenou, co nejlépe užít. Nejinak tomu bude i pro rok 2011. Už nyní je čas poohlídnout se po zájezdech a dovolených, které vám zprostředkují ty nejzajímavější destinace, jak na pevnině, tak na ostrovech. Pojďme se podívat na nevšední a originální dovolenou v Chorvatsku 2011.

Začněme možností ubytování v soukromí či na majáku! V takovém případě vás totiž čeká dobrodružství na které nikdy nezapomenete. Ubytování totiž budete ve starých kamenných majácích na břecích Jadranu či v soukromých vilách místních obyvatel. Záleží pouze na vašem vkusu, ale vězte, že v případě ubytování v soukromí nejenže ušetříte, ale seznámíte se také se zajímavými lidmi s místě bydliště.

Nicméně v současné době je pro tuzemského návštěvníka velice zajímavá především dovolená na jachtě. Možnosti zapůjčení plachetnic nebo motorových člunů se tak nikdy nestaly snadnější. Stačí navštívit jednoduchý vyhledávač, který Vám nabídne zapůjčení lodí po celém Chorvatském pobřeží. A vězte, že projet si Jadranské ostrovy od Istrie až po Dalmácii rozhodně budou jedním z nejsilnějších zážitků ve Vašem životě!

Pro dobrodružnější povahy tu máme i šanci zajistit apartmány, tzv. robinsonády, se kterými si užijete skutečný klid, na který jste celý rok čekali! Bydlení je totiž zajištěno přímo ve starých přímořských vesnicích, které nejsou doposud zkaženy velkými společnostmi stavící hotelová impéria. Zažijete tak zvyky a lidskost místních obyvatel stejně jako krásné dosud lidmi neponičené pobřeží. Vybírat můžete ze desítek nabídek po celém Chorvatském pobřeží.

Ať tak či tak dovolená v Chorvatsku 2011 bude plná zážitků, dobrodružství nebo také klasického opalování na pláži. Čas pro změnu je vždy a zažít dobrodružnou dovolenou se pro vás možná stane nezapomenutelným zážitkem.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.