Legoland Německo

Legoland

Příjemné léto nám dává možnost o víkendech cestovat po atrakcích, jako je například Legoland Německo či Disneyland Paříž. Legoland Německo se nachází v Günzburgu na ploše převyšující 43,5 hektaru a je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Bavorsku. Ročně jej totiž navštíví více jak 3 miliony návštěvníků.

Legoland Německo je čtvrtým počinem tohoto druhu na světa. Jako první vystavěli Legoland v Dánsku, Anglii a USA. Legoland v Německu byl otevřen pro veřejnost v roce 2002 a v tuto chvíli zde najdete téměř 50 milionů lego kostiček.

Plocha zábavního parku Legoland Německo zabírá neuvěřitelných 26 fotbalových hřišť a celkově je rozdělen do 8 tématických kategorií. Každý si tak přijde na své. Prohlédněte si aktuálně vypsané termíny a ceny zájezdů do Legolandu v Německu.

MINILAND

Uprostřed celého areálu můžeme nalézt tématický park MINILAND, kde na vás čekají zmenšeniny Evropských měst v měřítku 1 ku 20 a to se všemi nepatrnými detaily. Na tento počin bylo spotřebováno na 25 milionu lego kostek. Celý MINILAND je navíc ozvučen a rozpohybován, můžete tak po stisknutí jediného tlačítka vidět pohybující se lidi, zvířata, auta a kompletní zvukový doprovod.

Novinky Legoland Německo

Nejnovějším počinem parku je vytvoření tématické oblasti nazvané AMAZON, kde se můžete seznámit s několika stovkami ryb a živočichů žijících ve vodě. Mezi oblíbené ryby tak budou patřit dravé pirani, skaláry a obrovské ryby žijící v Amazonii.

Tématické oblasti Legolandu

MINILAND. V měřítku 1 ku 20 tak můžete nalézt například Allianz Arénu, Frankfurt, Berlín, Mnichovské letiště, Benátky, Hamburský přístav a další zmenšeniny. Více informací výše, kde jsme se již o tomto tématu zmínily.

IMAGINATION. Možnost sestavit vlastní lego automobil ve kterém se můžete projet. Můžete se nechat vyvézt na pozorovací věž. V tomto centru jde především o vaši kreativitu a představivost.

LEGO X-TREME. Zde na vás čekají zábavné, rychlé, velké a akcí nabité atrakce. Mezi něž patří vysokorychlostní dráha, podmořský svět, akademie LEGA, kde si můžete vyrobit robota, závody na člunech a další atrakce.

KNIGHTS‘ KINGDOM. Přesuňte se o několik stovek let do historie a užijte si zábavu v rytířské zemi. Vstup přes padací most z lega, hrady, rytíři, královské rodiny, krásné ženy a závody draků (horské dráhy), to vše na vás čeká v tomto tématickém světě. Jako třešnička na dortu je možnost zúčastnit se rýžování zlata.

ADVENTURE LAND. Vaše dobrodružství začíná právě v této oblasti Legolandu Německo. Zavede vás totiž do divoké džungle s volně se pohybujícími živočichy, samozřejmě z lega. Projedete se džípem přímo vnitrem této divoké země, navštívíte jeskyně a necháte se svézt 12 metrů dlouhým vodopádem.

PIRATE LAND. Pirátská země je největší tematickou oblastí parku o rozloze 5 000 metrů čtverečních na vás čeká dobrodružství spojená s těmito námořníky.

LEGO CITY. Jak sám anglický název napovídá, navštivte žijící město kompletně z lega. Mimo jiné tu na vás čeká spousta rychlých atrakcí a výletů na lodích, autech a dalších prostředcích.

Všechny tématické parky nabízí ohromné množství možností, které kdybychom zde vyjmenovávali postupně a všechny tak by nám nestačili ani 3 A4 formáty stránek.

Vstupné Legoland Německo

Při vstupu na vás čeká hned dvacítka kas vybírající vstupné. Pokud si objednáte vstupné přes internet můžete ušetřit až 20%.

Vstupné 1 den dospělí – 36 €
Vstupné 2 dny dospělí 59 €
Vstupné 1 den dospělí + dítě 32 €
Vstupné 1 den dospělí + dítě 59 €

1 denní vstupné pro rodinu o 4 osobách 144 € zakupte přes internet za 99 €

Otevírací doba

Otevírací hodiny Legoland

Zájezd / Eurovíkend Legoland Německo

Potěšte své děti a zajeďte se podívat do Legolandu již od 1200,-Kč za 1 den. Autobusová doprava zajištěna, na výběr máte množství zájezdů či celých víkendů strávených u tohoto fantastického imaginárního světa. Více zájezdů Legoland.


Kompletní nabídka více než 10 jednodenních zájezdů do Legolandu v Německu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.