Dinopark Polsko

Dinosaurus

Dnes si představíme zajímavý tip na výlet do Jižního Polska. Často hojně navštěvovaný dinopark Polsko leží poblíž města Karlów a jeho celková plocha zaujímá více jak 8300 metrů čtverečních. Při návštěvě nás rozhodně nadchne cca 38 modelů prehistorických zvířat, které jsou zakomponovány do horské krajiny s přírodními a skalnatými útvary. Každoročně jsou přidávány nová a nová zvířata z dob prehistorických a tak se nám pomalu dinopark Polsko rozrůstá.

Čechy oblíbený dinopark Polsko se nachází pouze 10-13 km od hraničního přechodu Náchod – Kudowa (Běloves) a je umístěn poblíž polského národního parku Stolové Hory. Přímo z parku je překrásný výhled na skaliska, které dodají celé atmosféře historického parku ten pravý šmrnc. V areálu je vám k dispozici mimo samotných modelů historických dinosaurů také občerstvení s grilem a areál pro nejmenší.

Zavítejte do světa dinosaurů a kochejte se takovými zvířaty jako Rhoetosaurus či všem známý televizní hrdina Tyrannosaurus rex.

Na závěr musíme podotknout, že dle mnohých recenzí z návštěvy českých turistů se jedná o podprůměrný dinopark co se autentičnosti modelů dinosaurů týče. Jeden turista je dokonce nazval mírně úsměvnými. Sami jsme prozatím dinopark Polsko nenavštívily a tak budeme rádi za vaše recenze a poznatky, které napoví dalším návštěvníků zdali má cenu se některý ze slunečných dnů do Polska vydat či ne.

Vstupné dinopark Polsko

Děti do 4 let: ZDARMA
Děti do 18 let: cca 25-30,-Kč (4 zloté)
Dospělí: 50-60,-Kč (8 zlotých)

V parku je možné platit také českými korunami, dle mnoha zkušeností vás ovšem přijde vstupné o něco dráž.

Otevírací doba dinopark Polsko

Otevřeno od 1. května do 30. října denně od 9:00 do 18:00

Oficiální stránka parku: http://www.park-dinozaury.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.