Do Řecka s cestovní kanceláří Viamare

Hotel vystavěný na skále, ostrov Santorini, Řecko

Helénská republika neboli Řecko je známé převážně z historie díky prvním Olympijským hrám, antickým památkám a hoře Olymp. Stále častěji je ovšem Řecko spojováno také jako destinace, kde lze strávit příjemnou dovolenou u moře. Jedná se především o ostrovy na kterých je příjemné středomořské klima, které vyhoví každému i náročnějšímu cestovateli.

Řecké pobřeží je dlouhé přes 15 000 kilometrů a každoročně hostí miliony turistů z celého světa. I z České Republiky vyráží každoročně do Řecka na dovolenou desetitisíce turistů. Řecko je bohatou zemí památek a historických lokalit. Mezi nejznámější patří především hlavní město Athény s výstavním palácem Parthenónem na vrcholu Akropole nebo největší ostrov Řecka Kréta. Nejsou-li pro vás památky zajímavé jistě oceníte široké možnosti turistických destinací, který nabízejí bohatý noční a denní program pro všechny věkové kategorie.

Cestovní kancelář VIAMARE

Dovolená v Řecku nabízí nečekané možnosti. Cestovní kancelář VIAMARE je specialistou právě na řecké ostrovy a to již více než 19 let. Cestovní kancelář vznikla roku 1992 a během své dlouholeté historie si získala mnoho stálý zákazníků. Právě Vy můžete být mezi těmi dalšími.

Na stránkách CK VIAMARE je dovolená Řecko nabízena hned v několika variantách. Vybrat si můžete last minute zájezdy Řecko, pobytové zájezdy, skupinové pobyty a zájezdy, tématické zájezdy, poznávací zájezdy, svatební cesty, ale také možnost pronajmout si kvalitní a prověřené soukromé vily na řeckém pobřeží či vyzkoušet dovolenou na míru, kterou vám CK VIAMARE vytvoří dle vašich požadavků.

Využijte nabídky cestovní kanceláře Viamare a prožijte příjemnou kvalitní dovolenou v Řecku.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 odpověď to “Do Řecka s cestovní kanceláří Viamare”

  1. Pavel napsal:

    V Řecku jsem byl letos podruhé a je tam opravdu krásně. jak si čtu tady ten článek tak jsem narazil na malinký omyl, který nám je vtloukán ve škole. Jak jsem se dozvěděl přímo od Řeků tak hora OLYMP neexistuje, ale existuje Olympské pohoří jak je u nás mylně prezentováno. A jinak jsem byl na Olympské riviéře a vždy tam bylo sluníčko a hodně tepla. Tak zatím a přeji krásné cestování

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.