Alexandria – cestovní kancelář

CK Alexandria

Alexandria – cestovní kancelář patří mezi oblíbené cestovní kanceláře v ČR. Mohou za to nejen kvalitní služby, ale také příznivé ceny zájezdů a řada akcí pro věrné i nové zákazníky. CK Alexandria patří mezi největší cestovní kanceláře v České Republice. Hlavní specializací jsou zájezdy do Bulharska, na Maltu a do Řecka.

Něco málo z historie

CK Alexandria byla založena roku 1993. Během své více jak 20leté existence firma prodala statisíce zájezdů a získala stejný počet spokojených zákazníků. V začátcích to byli zejména autobusové zájezdy, od roku 1994 pak především zájezdy letecké.

Současnost CK Alexandria

Cestovní kancelář Alexandria v současné době vypravuje ve spolupráci s Travel Service, ČSA a dalšími dopravci zájezdy do celého světa jak z Prahy, tak i ostatních měst – Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic.

CK Alexandria

Nejčastěji lidé míří do Bulharska, Řecka, Egypta, Turecka, Tuniska, Španělska a také na různá místa Itálie. Například na ostrovy Sicílie, Sardínie či na ostrov Ischia. V nabídce samozřejmě nalezneme zájezdy i do ostatních zemí celé Evropy včetně těch lyžařských, poznávacích a autobusových. Zajímavostí je pak nabídka leteckých zájezdů za lyžováním do Bulharska.

S cestovní kanceláří Alexadria do exotiky

Velmi oblíbené a stále častěji zastoupené jsou i exotické zájezdy. Podívat se můžete do nejoblíbenějších lokalit: Kuba, Thajsko, Dominikánská republika, Mauritius, Maledivy, Mexiko, Spojené arabské emiráty či Izrael. Poptávka sílí také po plavbách na velkých zaoceánských lodích.

Proč na dovolenou cestovní kanceláří Alexandria?

Alexandria cestovní kancelář se nebojí inovace a zavádění nových programových novinek. Co to znamená? Že například můžete vyrazit do klubových hotelů Alexandria s českými animátory pro děti, dospělé i seniory. Hotely jsou k dispozici v Bulharsku (6 hotelů), Řecku (7 hotelů), Turecku (3 hotely) a Španělsku (1 hotel). Mezi další oblíbené akce patří garance nejnižší ceny, kapesné 66 eur na dovolenou či stravenky za každý den dovolené.

Údaje o firmě:

Alexandria, spol. s r. o.
Sídlo: Dělnická 71, 170 00 Praha 7
Centrála: Španělská 2/770, 120 00 Praha 2
IČ: 25661507, DIČ: CZ25661507

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.