Dovolená řecko 2011

Olympijské hry vznikly ve starověkém Řecku společně se základy filozofie, vědy a matematiky. Řecká civilizace je doslova proslulá výtečnými architektonickými stavbami, z jejichž základů těží mnoho kultur Evropy. Moderní Řecko je ovšem známo především pro výborné turistické podmínky, které dovolená Řecko 2011 nabízí. Vydejte se i vy vstříc potěšení. Vydejte se i Vy na dovolenou do Řecka.

Dovolená Řecko 2011 láká návštěvníky na kvalitní služby, delikátní jídlo a víno, krásné písečné několikakilometrové pláže, malebná zákoutí a vesnice a zdánlivě nekončící pobřeží plné pohladů na ostrovy a ostrůvky – to vše za výborné ceny. Právě proto míří do Řecka každoročně statisíce turistů z celého světa. Osobně si myslím, že letos bude Řecko oblíbené také mezi českými turisty.

Hlavním městem Řecka jsou Athény a i přesto, že se o jihu Athén mluví jako o přeplněném a znečištěném městě, má ten zbytek rozhodně co nabídnout, výstavním bodem je Parthenon, jeden z divů starověkého řecka. Athény ovšem nejsou jedinou metropolí, která vás přímo uchvátí. To hravě zvládne také například Soluň. Moderní pulsující město na severu se může pyšnit byzantskou příchutí a všudypřítomnými turisty. Historie začíná na Peloponéském poloostrově, kterému se také přezdívá brána do historie.

Zavítejte i vy do této země a prožijte báječné chvilky, které vám dovolená Řecko 2011 nabízí. Řekové vítají své návštěvníky s otevřenou náručí, proč toho nevyužít. Mezi nejoblíbenější letoviska patří Korfu, Kos, Mykonos, Rhodos, Santorini, Zakynthos, Kréta, Samos a další.

Zájezdy Řecko 2011:

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.