CK Best Reisen – recenze, diskuse, zkušenosti

CK Best Reisen

Cestovní kancelář Best Reisen cz s.r.o. je specialistou na letecké pobytové zájezdy z Prahy, Brna a Ostravy do letovisek Tuniska, Egypta a Turecka. Založena byla v roce 1994. Řadí se mezi členy Asociace cestovních kanceláří České republiky. Více než 20leté zkušenosti sbírala tato CK na polském, rakouském a také tuniském trhu.

Specializací ck Best Reisen jsou zejména nejznámější tuniské lokality – největší ostrov Djerba, přístavní městečko Port El Kantaoui, třetí největší město Tuniska Sousse, historický Monastir, Hammamet, Mahdia a turistická zóna Hammamet Yasmine. Pro Egypt jsou v nabídce potápěčské lokality Hurghada a Sharm El Sheikh.

CK Best Reisen

Kde si mohu prohlédnout nabídku zájezdů?

Nabídku zájezdů CK Best Reisen si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách (www.bestreisen.cz) nebo také u největší cestovní agentury Invia.cz se stejnými cenami zájezdů. Last minute i first minute zájezdy si můžete rezervovat z pohodlí domova přes internet.

Výhody dovolené (last minute i first minute) s CK Best Reisen

  • Specialista pouze na určité lokality (Tunisko, Egypt a Turecko) = lépe zná zdejší trh a poměry
  • Více jak 20 let na trhu
  • Kladné recenze klientů
  • CLUB BEST u hotelu Soviva Resort, Tunisko, Port El Kantaoui – čeští animátoři pro vaše děti 6 dní v týdnu.

Kam lze vycestovat s touto CK?

  • Tunisko
  • Ostrov Djerba
  • Turecko
  • Egypt

Zkušenosti, diskuse a recenze klientů

Byla jsem 2x s CK Best Reisen a vše probíhalo tak jak má… odlet, přílet, delegátka Míša… Samozřejmě taky záleží na výběru hotelu, ale to záleží u každé CK… takže za mě… kdykoliv s touto CK znovu…

Byla jsem s Best Reisen také 2x na dovolené a nemůžu si absolutně stěžovat. Služby cestovky jsou v pohodě. Vše je pak na vašem výběru. Pokud si nevyberete v těchto destinacích alespoň 4* hotel nečekejte žádné zázraky. I tak ale počítejte s tím, že jste v Africe a ne někde v exotice. Vše je o komunikaci. PS: Delegátka Míša je úžasná.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.