CK Blue Style first minute 2018 – recenze

Cestovní kancelář Blue Style prodlužuje termíny first minute 2018 do 15.4. což sebou nese celou řadu pozitivních slev a výhod. Jaké jsou ty největší? Pojďme je společně probrat.

Výhody a slevy first minute zájezdy od Blue Style

V rámci first minute zájezdů nabízí cestovní kancelář Blue Style slevy až 21% na dospělé osoby nebo slevu 15% na dospělé osoby + 2 děti zcela zdarma. Ideální pro ty, kteří chtějí kvalitní rodinnou dovolenou s výhodami. V takovém případě jistě oceníte i vlastní dětské kluby a animační programy pro děti CK Blue Style – Croco Club a Blue Club.

Dovolenou si můžete při včasné rezervaci ještě do léta zdarma změnit a k tomu máte na výběr promo pokoje za výhodnější ceny.

To je first minute u Blue Style.

Kam se jezdí nejčastěji?

Zákazníci nejčastěji poptávají dovolenou v Řecku, Turecku, Španělsku, Egyptě a Itálii.

Řecko zastupuje svým letovisky Zakynthos, Rhodos, Kréta, Kos a nově také Korfu. V Turecku se můžete vydat do Bodrumu, Kemeru nebo na Tureckou Riviéru. Ve Španělsku můžete navštívit Mallorcu nebo pobřeží Costa del Sol. Egypt má pak v nabídce 3 exkluzivní a nejoblíbenější letoviska Hurghadu, Sharm el Sheikh a Marsa Alam.

Novinkami pro letošní first minute u Blue Style jsou řecký ostrov Korfu, italské lokality Sardinie, Sicílie a Kalábrie a také marocká Essaouira.

O cestovní kanceláři Blue Style

CK Blue Style patří mezi nejoblíbenější české cestovní kanceláře, která se specializuje pouze na vyhlášená letoviska a exkluzivní ubytování v hotelích s prémiovou kvalitou. I proto cestovka nenabízí všechny možné lokality, ale soustředí se na kvalitu místo kvantity.

Za bezkonkurenční ceny si tak můžete užít dovolenou z Prahy, Brna a Ostravy v některém z letovisek Turecka, Španělska, Itálie, Egypta, Tuniska, Maroka a Řecka.

Cestovní kancelář Blue Style nabízí first minute i last minute zájezdy a také eurovíkendy do Istanbulu, Říma, Madridu, Barcelony, Lisabonu, Paříže a Petrohradu.

Kde si můžu objednat first minute?

Všechny zájezdy si můžete objednat na oficiálních stránkách cestovní kanceláře Blue Style (www.bluestyle.cz) nebo v některé z cestovních agentur, která společnost zastupuje. Jsou jimi například CA Invia nebo Student Agency.

Recenze na CK Blue Style

Jak si vede Blue Style u zákazníků? Napoví vám tyto recenze:

Objednávala jsem dovolenou přes internet a vše proběhlo bez problémů. Delegátky CK Blue Style na ostrově Djerba byli skvělé a vstřícné. Hotel a všechny služby odpovídaly popisu na oficiálních stránkách.

Zájezdy jsem objednávala přes internet v neděli. V pondělí dopoledne jsem jej hned zaplatila, odpoledne už jsem měla v emailu letenky a informace k zájezdu. V úterý večer jsem odlétala. Na místě byla skvělá a příjemná delegátka. S Blue Style jsem spokojená.

Kupovala jsem zájezd v kamenné pobočce v nákupním centru už 3x a vždy se moje dovolená obešla bez nejmenšího problému.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.