CK Greece Tours – recenze, diskuse, zkušenosti

CK Greece Tours

Cestovní kancelář GREECE TOURS PRAGUE nabízí svým zákazníkům to nejlepší z Řecka a Kypru již od roku 1990. Více jak 25 let zkušeností s místními poměry se pozitivně ukazuje při výběru pobytových míst. CK Greece Tours je specialistou na pobytové a poznávací letecké zájezdy do Řecka a na Kypr.

Každým rokem Greece Tours rozšiřuje svoji nabídku zájezdů o nová pobytová místa a ubytovací kapacity i pro nejnáročnější klientelu. Velkou výhodou je bezesporu fakt, že všichni klienti jsou v rámci katalogových zájezdů pojištěni u ERV Evropské pojišťovny, a. s..

Co možná nevíte je, že ck Greece Tours zajišťuje od roku 1993 zájezdy pro fotbalový klub Amfora a to i do vzdálených koutů exotiky – do Brazílie, Japonska, Austrálie či Indonésie. Afmora je fotbalový klub složený ze známých osobností sportu a showbyznysu. Najdete v něm třeba Martina Dejdara, Moniku Absolonovou, zpěváka Petra Bendeho, Jiřinu Bohdalovou, Karla Gotta a další.

Pro klienty je připraveno hned několik slevových akcí – za online rezervaci, pokoj pro jednoho bez příplatku, seniorské slevy, dětské slevy, skupinové slevy nebo třeba dovolená na splátky.

Velkou výhodou jsou také věrnostní programy. Pokud jste členem některého z těchto klubů, těšit se můžete na nižší ceny zájezdů. Patří sem například: slevy pro stálé klienty, Tipsport, Benefit Plus či poukázky Endered.

CK Greece Tours

Výhody dovolené s CK Greece Tours:

  • Tradice – již více jak 25 let na trhu
  • Členem asociace cestovních kanceláří a agentur České republiky
  • Každý klient pojištěn u ERV Evropské pojišťovny, a. s.
  • Specialista na Řecko – zná velmi dobře místní poměry a vybírá kvalitu
  • Nakoupit zájezdy můžete mimo jiné u Invia.cz za stejné ceny
  • Věrnostní programy a slevy pro nové i stávající klienty

Víte že… Kompletní nabídku ck Greece Tours naleznete také u největší cestovní agentury v ČR Invia.cz za stejných cenových podmínek jako u pořádající CK? Klikněte pro kompletní nabídku zájezdů zde…

Kam lze vycestovat s CK Greece Tours Prague?

  • Řecko
  • Kypr
  • Exotika

Zkušenosti, diskuse a recenze klientů

Byli jsme s nimi 2x na Rhodosu a v Nei Pori a maximální spokojenost. Delegátky příjemné, jednání seriózní, můžu je jedině doporučit. (Rozinka)

S touto cestovkou jezdím pravidelně již několik let a jsem vždy moc spokojená. Pravdou je, že má o něco vyšší ceny zájezdů, což je ale vykoupeno bezproblémovým průběhem dovolené. (Naďa navštívila několika řeckých letovisek)

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.