Dárkový poukaz na dovolenou / Tip na dárek

Dárkový poukaz na dovolenou od Invia.cz

Dovolená jako vánoční dárek? Proč ne. Darovat dovolenou ostatně nemusíme jen na vánoční svátky, ale překvapit své blízké můžete k narozeninám nebo třeba k významnému výročí. Pojďme si společně říct, jaké jsou výhody dárkových poukazů na dovolenou od společnosti Invia – největšího prodejce zájezdů v ČR.

Poukaz můžete použít na libovolný zájezd nebo letenku

  • Jednoduše si vyberete zájezd nebo letenku kamkoliv chcete. Nejste omezeni lokalitou ani datem (certifikát Invia platí 1 rok od vydání).

Zájezdy pouze od pojištěných CK

  • Zájezdy si vybíráte z nabídky více než 300 proti úpadku pojištěných cestovních kanceláří. Invia.cz totiž patří mezi největší cestovní agentury v ČR. Ceny zájezdů jsou stejné jako u pořádajících CK. Invia má 98% spokojených zákazníků.

Nejnižší ceny zájezdů

  • Invia garantuje, že všechny zájezdy jsou prodávány s garancí nejnižší ceny na trhu.

Krásné dárkové balení certifikátu

  • Aby měl dárkový certifikát na dovolenou to pravé kouzlo je dodáván v úhledném dárkovém balení včetně věnování. O radost bližního z fyzického dárku nepřijdete. Vybrat si můžete grafickou podobu certifikátu a text věnování.

Dárkový poukaz na dovolenou od Invia.cz

Certifikát si můžete i vytisknout

  • Pokud patříte mezi kupující vánočních a jiných dárků na poslední chvíli, máme pro vás i tak dobrou zprávu. Pokud certifikát zaplatíte online kartou, můžete si jej ihned vytisknout a věnovat. Přijdete sice o úhledné balení, ale dárek stihnete darovat včas.

Neplatíte poštovné

  • Dárkový poukaz vám zašleme poštou zdarma nebo si jej můžete vyzvednout v Praze, Brně či Ostravě.

Můžete jej koupit na fakturu

  • Certifikát si můžete zakoupit na firmu – fakturu.

Výši certifikátu si určíte sami

  • Kolik chcete dotyčnému darovat? To si určitě sami. Omezeno minimální výškou certifikátu – 500 Kč.

Dárkový poukaz na dovolenou je skvělou volbou pro ty, kteří marně přemýšlí, čím udělat svým nejbližším radost. Ne nadarmo se pak říká, že nezapomenutelné zážitky jsou tím pravým dárkem, kterého si lidé váží a nezapomínají. Myslete na to i letos o vánocích a darujte něco specifického a originální – dovolenou jako dárek.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.