Dovolená na jachtě v Chorvatsku

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě se stává velice oblíbenou aktivitou mnoha Čechů. Důvodem je nejen dobrodružství a možnost zažít něco zcela nového, ale také stále cenově dostupnější služby. Tím se stává dovolená na jachtě v Chorvatsku dostupná i pro běžně vydělávajícího Čecha, vyjde vás totiž na podobné a mnohdy i menší peníze než klasická dovolená v hotelovém apartmánu.

Dnes již naštěstí existují služby, které vám pomohou zprostředkovat dovolenou na jachtě dle vašeho přání. Nejdříve je nutné sestavit posádku. Většina lodí má 6-8 lůžek, můžete se tak o váš výlet poděli s jinými lidmi, se kterými se nejen poznáte, ale budete s nimi muset spolupracovat. Nebo sestavíte vaši skupinu, která se vydá na moře. Hlavním důvodem jsou především ceny, které jsou nižší v případě přepočtu do vícero osob. Samozřejmě si můžete pronajmout jachtu pouze pro sebe, ale počítejte s cenou vyšší.

Po sestavení posádky je nutné si vybrat plavidlo a také termín vaší cesty. Mariny, nebo-li přístavy jsou otevřeny na Jadranu po celý rok, takže záleží pouze na vašich možnostech a zájmu. Lidé mají na výběr dvě základní plavidla a to motorové čluny a plachetnice, zde existuje samozřejmě desítky druhů lodí v jednotlivých kategoriích. Dbejte také na včasný výběr termínu, červenec a srpen jsou mnohdy až na půl roku vyprodané.

Po výběru plavidla máte možnost vybrat si tzv. okruh ve kterém chcete poznávat jadranské pobřeží. Podle toho také zvolíte tzv. denní trasy, které budete mít před sebou. Jadran nabízí více jak 1185 ostrovů, ostrůvků a útesů, takže je rozhodně na co spoléhat a říká se, že Chorvatsko má jedno z nejkrásnějších pobřeží, které je z lodě ještě krásnější. Co je na tom pravdy můžete sami zjistit a to objednáním tohoto skvělého a dobrodružného zážitku již nyní.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.