Robinsonská dovolená v Chorvatsku

Pohled z pobřeží Primoštenu na druhou stranu pobřeží

Vždy jste snili o dovolené, kde Vás nic nebude rušit, a budete si s dokonalostí sobě vlastní užívat patřičný klid, který si celý rok tak zasloužíte? Tak se pojďte seznámit s novou možností, které cestovní kanceláře po Chorvatsku nabízejí, tzv. robinsonská dovolená. Co to vlastně je se dozvíme dále.

Neexistuje snadnější pocit, než fakt, že jste v celém okolí sami. Užíváte si klid, nikdo Vás neruší, a co více, celá pláž je jen a jen pro Vás. To je přesný případ robinsonské dovolené. Pokud Vás například unavuje každodenní procházky po městech, ruch návštěvníků a hluk z diskoték, není nic snadnějšího, než vyhledat apartmán, který je daleko od všech těchto nepříjemností. A co více, budete mít možnost setkat se tak s každodenním životem místních obyvatel. Například na ostrově Hvar Vám s radostí natočí domácí červené víno a nabídnou tamní speciality, vše vytvořené přírodou v té nejryzejší podobě.

Robinsonská dovolená je tak určena pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou v klidu, na osamělých místech, daleko od civilizace. Aby vše dorazilo patřičnou autentičností, domy pro návštěvníky jsou ve většině případů přestavěné rybářské chatrče volné k pronájmu. Takováto místa jsou většinou velice autenticky umístěna v blízkosti moře, například v zátokách, takže si radosti přírody užijete naplno.

Majitelé domků dělají vše proto, abyste na tuto dovolenou nikdy nezapomněli. I doprava je na toto místo vcelku náročná, většinou motorovým člunem, nanejvýš autem, do určité vzdálenosti. Doprava člunem je často v ceně, ale je dobré u cestovních kanceláří vždy zjistit podrobnější informace. Potřebné jídlo a zásoby dováží do zátoky loď dvakrát týdně. Zatroubí, nakoupíte potřebné, a zase odjede.

Klid tu budete mít zaručený, a pokud si ho ještě nyní nedokážete představit, okamžitě vyhledejte cestovní kancelář, která nabízí položku robinsonská dovolená a připravte se na zážitek, o kterém jste ani nesnili.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.