Zájezdy, kde si každý přijde na své

Cestovní kancelář Neckermann

Je velmi těžké  vyhovět vždy každému, zejména mají-li lidé odlišné představy o tom, jak trávit svou dovolenou. Pomoc však zdaleka není tak složitá, jak by se mohlo zdát. Stačí vybrat zájezd, kde si všichni přijdou na své, i destinaci, která poskytne odpočinek, dobrodružství i zábavu. Cestovní kancelář Neckermann přichází s celou řadou typů, kam na dovolenou po Evropě i exotických končinách, abyste mohli relaxovat, sportovat, případně navštívit zábavní parky.

Chcete svou dovolenou strávit v klidu a pohodlí u moře, ale i v pohádkových přírodních lokalitách a blízkosti antických památek? Letecké zájezdy Neckermann CK vám přiblíží důvěrnou atmosféru řeckých vesnic s bílými domky i orientální vzduch severní Afriky, Turecko i Egypt s monumentálními pozůstatky historie. Oblíbená prázdninová místa, jako je Španělsko, Itálie nebo Chorvatsko jde poznat i jinak než z uzavřených, předem organizovaných zájezdů. Netradiční dovolenou můžete zažít s programem Autem Evropou.

Dovolená  2012 – aktivní a zábavná

Dovolená se zájezdy Neckermann CK také nemusí být pouze místem odpočinku. Pro ty z vás, kteří chtějí i dovolenou prožít aktivně, jsou tu relaxační pobyty, mj. v golfem proslulém Turecku, nebo lyžařské zájezdy. Vaše děti rozhodně nikdy nezapomenou na zábavní parky, kde se mohou stát skutečnými piráty na Tropical Island nebo proniknout do proměnlivého světa Legolandu.

Rušné evropské metropole můžete poznávat s eurovíkendy v Londýně, Římě nebo Paříži.

Jistě oceníte nejen, že dané ceny jsou konečné, ale i celou řadu výhod a slev, které Neckermann CK přináší (speciální nabídky pro rodiny a slevy za včasnou rezervaci). Také se nemusíte rozhodovat už v zimě, kam v létě na dovolenou, a můžete vyrazit třeba hned a poznat se zájezdy Last minute Egypt, Řecko nebo Turecko.

Přenechte veškeré starosti nám, těšte se na dovolenou podle svého gusta a vychutnejte si pohodlí dokonale organizovaného průvodcovského servisu, které vám přináší Neckermann Cestovní kancelář.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.