Fišer dovolená 2018

CK Fišer

Láká vás výhodná dovolená od CK Fišer pro rok 2018? Pak si vyberte z široké nabídky zájezdů do oblíbených lokalit celého světa. Celá skupina, pod níž spadá nejen cestovní kancelář Fišer, ale také značky jako NEV-DAMA, eTRAVEL a PRIVILEQ patří mezi největší cestovní skupinu v České republice.

Dovolená 2018 s ck Fišer vám umožní vybrat si zájezd přesně dle vašich představ. Můžete si buď prolistovat online katalog na oficiálních stránkách (www.fischer.cz) nebo si prohlédnou nabídku zájezdů v některé z cestovních agentur. Cestovní kancelář Fišer je zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb i bohatého výběru.

O cestovní kanceláři

CK Fišer, jejíž správný název zní CK Fischer je česká cestovní kancelář, která byla založena roku 1999. Během své existence se společnost proměnila v jednu z nejoblíbenějších cestovních kanceláří v ČR. Společnost se může pyšnit základnou 130 000 zákazníků, což z ní dělá třetí největší CK v ČR.

CK Fišer

Hlavní specializací je prodej leteckých zájezdů k moři. Mezi oblíbené destinace patří tradičně Turecko, Řecko, Egypt, Bulharsko, Španělsko, Kypr a také exotické destinace Kuby, Dominikánské Republiky, Spojených Arabských Emirátů, Mexika a dalších lokalit.

Mimo zájezdů k moři můžete s CK Fišer pořídit dovolenou na horách, eurovíkendy, golfové zájezdy či luxusní plavby na zaoceánských lodích.

Cestovní kancelář Fišer spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely ve 4 a 5 hvězdičkových kategoriích.

Fischer má po celé České i Slovenské republice vybudovanou síť poboček, kde vám garantují vždy maximálně profesionální přístup při rezervaci dovolené. O tu můžete u Fišera žádat ať už jste rodinna s dětmi, senior 55+, sportovec nebo jen zájemce o eurovíkend.

Dovolená 2018 od cestovní kanceláře Fišer

Zajistěte si dovolenou pro rok 2018 s cestovních kanceláří Fišer právě teď. Mimo klasických first minute zájezdů je možné vyčkat do léta a prohlédnout si last minute zájezdy. U nich máte jistotu, že na dovolenou pojedete ještě levněji.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.