Nasajte středomořskou atmosféru při dovolené v Chorvatsku

Pohled z pobřeží Primoštenu na druhou stranu pobřeží

Dovolená v Chorvatsku je láskou, která u českých turistů nerezaví. Ba naopak. Je patrný zvyšující se zájem o nádherná pobřeží s pozvolným vstupem do vody (ač někdy ty kameny překážejí), příznivé ceny, jedinečnost středomořské kuchyně, kvalitu ubytování a služeb bez jazykových bariér.

To jsou přednosti, jimž se žádná přímořská destinace nevyrovná. Nezáleží, zda si vyberete hotel v Chorvatsku, pobyt v robinsonádách či mobilních domech, důležitá je jistota v cestovní kanceláři, která vás v případě potřeby nenechá na holičkách a nehrozí u ní úpadek.

Pobyty v hotelích, apartmánech i robinsonádách podél celého pobřeží

Desítky kilometrů nádherných pláží s apartmány, hotely, robinsonádami a s mobilními domy se táhnou napříč celým chorvatským pobřežím. Od severu až k jihu. Toužíte snad poznat krásnou Istrii a města jako Poreč, Pula, Umag, Madulin a Novigrad? Tyto destinace patří mezi tzv. „nejbližší Chorvatsko“, jsou tedy dostupné autem na jeden zátah, poskytují krásné pláže a vyjímečná historická města.

Pokud jste ještě nenavštívili prosluněnou jižní Dalmácii s historickým Dubrovnikem, Orevičem a ostrovy Korčula, Koločep, Lastovo a Šipan, musíte to napravit. Můžete si objednat hotel nebo apartmán v některém z letovisek a zkombinovat pobyt s plavbami na jachtě. Čeká vás stabilně nádherné počasí, historický Dubrovník, jehož pevnost je známa celosvětově a dokonce patří mezi památky UNESCO.

Zkuste pobyt v robinsonádách

Znáte Kvarner s ostrovy Krk a městečky Novi Vinodolski či Crikvenica? Láká vás třeba střední či severní Dalmácie, města Biograd na Moru, Murter a ostrov Pašman? Nebaví vás vysedávat na hotelové terase a raději si chcete užívat pohody vzdálené od nočního ruchu letovisek?

Můžete si vybrat pobyt v robinsonádách a mobilních domech, jež vynikají svou osamocenou polohou v blízkosti moře. Ať už jste parta přátel, rodina s dětmi, nebo zamilovaný pár, vždy si najdete něco, co vás na robinsonádě bude bavit.

Jistota prověřeného organizátora – cestovní kanceláře Gradtur

Díky slovinské cestovní agentuře Gradtur, která se mimo jiné soustředí na:

Získáte přehled o dostupnosti konkrétních typů objektů v dané destinaci, jež chcete navštívit.

V případě zájmu o hotel nebo apartmán na webových stránkách hrvaska.net můžete učinit on-line objednávku. CK Gradtur za vás vyřídí veškeré formality a vy si jen můžete užívat poklidné dovolené plné zážitků, dobrodružství i odpočinku na pláži.

Pracovníci kanceláře jsou v případě potřeby a nenadálých zvratů k dispozici na telefonu uvedeném na stránkách. Roku 2016 byl společnosti udělen certifikát AAA Creditworthiness Rating Excellence za výtečné obchodní výsledky. Zároveň Gradtur d.o.o. náleží k předním právnickým subjektům s nejvyšším stupněm úvěruschopnosti.

Tyto informace jsou spolu s tisícovkami spokojených zahraničních turistů garancemi vaší bezproblémové dovolené v objektu, který jste si přesně vybrali. Díky včasné rezervaci on-line ušetříte čas, nervy a finance při hledání ubytování na místě nebo na poslední chvíli.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.