CK eximtours dovolená u moře

Láká vás dovolená u moře s cestovní kanceláří Eximtours? Pak si prohlédněte kompletní nabídku této ck u největší cestovní agentury v ČR, která je autorizovaným prodejcem zájezdů ck eximtours, ale také dalších 314 cestovních kanceláří. Invia prodává zájezdy za stejné ceny včetně všech výhod.

Dovolená u moře s CK Exim Tours

Ck eximtours patří v České republice mezi nejspolehlivější cestovní kanceláře. Aktuální nabídce vévodí last minute dovolená u moře, exotické zájezdy, zimní dovolená na horách a také eurovíkendy, jejichž čas přijde počátkem jara.

Nás ale zajímá zejména letní dovolená, která bije na poplach, ale její čas přijde spíše počátkem května.

Mezi staré dobré známé a nejoblíbenější letní destinace patří již tradičně Egypt, Řecko, Španělsko, Turecko a Itálie. Do exotiky pak lidé nejčastěji míří na Kapverdské ostrovy, na Kubu, do Dominikánské republiky, do Mexika nebo dávají přednost luxusní dovolené na Maledivách.

Aktuálně můžete vybírat i First minute 2015

Aktuálně můžete u ck eximtours vybírat dovolenou u moře v rámci first minute zájezdů pro sezónu 2015. Největší akce a slevy lze získat až do konce března. Všechy katalogové výhody CK eximtours jsme sepsali v samostatném článku.

CK Eximtours

Cestovní kancelář Eximtours nabízí své zájezdy již od roku 1993. Je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Exim Tours úspěšně působí nejen v České republice, ale také v Polsku, Slovensku a Maďarsku. Jako vůbec první v ČR začal Eximtours provozovat dálkové charterové lety třeba do karibiku, čím snížil cenu dopravy.

Po celé republice je možné zakoupit dovolenou u moře od ck EximTours také v síti desítek poboček.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.