Exim Tours – katalog léto 2018

Již od počátku ledna je možné u cestovní kanceláře Exim Tours objednávat zájezdy na léto 2015. Díky tomu že nakoupíte s předstihem, můžete se těšit na zajímavé slevy a věrnostní akce. Pojďme se na některé z nich podívat.

Sleva 20% při včasném nákupu u Eximtours

Pokud se rozhodnete nakoupit zájezd do 31.3.2015 můžete se těšit na slevu 20% z ceny zájezdu v případě, že cestujete bez dětí.

Cestujete-li s dětmi, využít můžete akci dítě až do 18 let zdarma + 6% bonus pro rodinu. Co to znamená? Že ve vybraných hotelech při doprovodu 2 platících osob je možné ubytovat vaši ratolest až do 18ti let zcela zdarma a ještě k tomu můžete využít 6% slevu na vybrané zájezdy.

Změňte si zájezd dle potřeby až 10 dní před odletem

EximTours si pro léto 2015 připravil další pěknou akci. Rezervujte si zájezd a pokud nebudete moci odcestovat, můžete si jej 10 dní před odletem změnit dle vaší potřeby.

Zmiňovat výhody first minute objednávek snad nemusím. Snad jen jedinou. Budete mít k dispozici výběr všech hotelů, včetně těch nejlepších, které jsou často v rámci last minute již beznadějně vyprodané.

Další akce CK Exim Tours – Léto 2015

  • ZVÝHODNĚNÁ ZÁLOHA POUZE 1 500 Kč / osoba
  • PRIORITNÍ MÍSTO V LETADLE ZCELA ZDARMA – pro držitele karet
  • SLEVA 50 % NA CESTOVÁNÍ V TRAVEL PLUS COMFORT – pro držitele karet
  • SLEVA 50 % NA TRANSFER K VAŠEMU ODLETU / PŘÍLETU

Všechny akce platí v katalogu Léto 2015. Více informací na oficiálních stránkách www.eximtours.cz.

Zájezdy cestovní kanceláře Eximtours můžete objednávat také u největší cestovní agentury v ČR – INVIA.CZ za stejné ceny zájezdů včetně všech výhod.

Léto 2015 se kvapem blíží

Letní dovolenková sezóna se blíží. Možná vás inspirujeme nějakou destinací, které budou i letos patřit u Exim Tours mezi nejprodávanější. Turecko a Řecko již tradičně vévodí prodaným zájezdům. Mezi stálice patří také Egypt, Španělsko, Bulharsko a Itálie.

Již nyní v zimě můžete vycestovat například na Kapverdské ostrovy, kam nyní v lednu odcestovali s CK Exim Tours také krásky z České Miss 2015 včetně Leoše Mareše.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.