Nejkrásnější pláže na světě – Daytona beach, Florida

Západ slunce na Daytona beach

Představte si situaci, že máte krásné auto, příjemnou ženu vedle sebe a přemýšlíte kam v USA vyrazit. Zajeďte na jednu z nejhezčích pláží na světě na Floridskou Daytona Beach. Zde totiž můžete parkovat přímo na pláži a je to snad jediné místo, kde se dá autem zajet až přímo k vodě. Pro někoho dobré pro někoho naprosto neakceptovatelné.

Momentálně má Daytona beach více jak 20 km písčitých pláží, z toho na většinu můžete právě zmiňovaným automobilem. Přesto město bojuje proti těmto divokým večírkům, kdy sem každým rokem přijíždí desetitisíce studentů strávit léto pod tíhou slunce, moře a právě divokých nočních večírků. Pokud máte zájem vidět tuto krásnou a dlouhou pláž doporučená doba pro návštěvu místa je jaro.

Západ slunce na Daytona beach

Daytona beach, Florida (USA)

Celá více jak 20 km dlouhá pláž začíná v Ormond beach, pokračuje přes Ponce Inlet (při odlivu až 0,5 km široká pláž) a končí u právě u Daytona beach. Téměř všude se setkáte s automobily na pláži. Není výjimkou po celé pláži vidět tisíce automobilů. Dokonce se v minulosti (nevím zda je to funguje) pořádali závody na pláži. V jemném písku to asi nebylo nic snadného.

Na pláž se chodí především díky koupání a užívání si slunečného počasí. I toho je v Daytona beach na Floridě dostatek. Vyřádit se můžou jak vaše děti při snadném vstupu do vody, kde si na pobřeží mohou stavět hrady z písku tak ti aktivnější u spousty volejbalových hřišť či jízdě na kole. Milovníci vody zase nedají dopustit na windsurfing. Celou pláž hlídá v období odlivu více než 200 záchranářů z důvodu silných proudů.

Pokud se tedy vydáte na Floridu v USA neopomeňte navštívit Daytona beach. Krásnou pláž a případně nám do diskuse napsat vaše zážitky a přidat vaše fotografie. Budeme jedině rádi. Pokud se chystáte do USA můžete si vybrat jednu z nabízených možností zájezdů na floridu případně zakoupit pouze letenku u společnosti Invia.cz – největšího prodejce zájezdů na internetu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 odpověď to “Nejkrásnější pláže na světě – Daytona beach, Florida”

  1. Lukas napsal:

    Zil jsem pet let asi ctyricet kilometru od teto playe a navstevoval jsem ji celkem casto.Opravdu krasne zazitky.Samozdrejme jsme za minimalni poplatek ,projizdelo se hlidanymy vjezdy parkovali ay u oceanu..plaze ciste a hlidane bez apsolutnich problemu,lide jsou zde velmi ukazneni a zdvorili.Priliv zacina kolem sedme vecerni a hlidaci do teto doby opet auta vykazuji pryc pokud nestihate mate problem vyjet.Take jsou zde vyznacene plaze pro ctyrnohe milacky aby se nemichali mezi navstevniky..Kdo ma rad Ameriku na Daytone ji urcite najde..take hlavne zacatkem jara kdy zacinaji sjezdy motorkaru ty jsou i v puli a na konci roku.Jak jsem psal lide jsou zde skveli a mame se od nich opravdu co ucit..

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.