Dovolená pro jednoho, jednolůžkový pokoj bez příplatku

Pláž Santo Domingo

Dovolená pro jednoho? Jednolůžkový pokoj bez příplatku? Dříve velmi drahá záležitost, dnes možnost vycestovat výhodně a levně na dovolenou zcela sám.

Stále více zákazníků totiž vyhledává jednolůžkové pokoje bez příplatku pro svoji dovolenou. My jste se rozhodli vám ulehčit práci s vyhledáváním hotelů, které příplatek za neobsazené lůžko nevyžadují a pokud, tak pouze v symbolické hodnotě.

Dříve a dnes

Dříve bylo standardní, že pokud jste vycestovali na dovolenou sami do jednolůžkového pokoje, museli jste hotelu připlatit výraznou částku za neobsazené lůžko. Bohužel kapacity jsou omezené a proto hotely od tohoto poplatku neupustili. Ovšem s ohledem na minulost jej vybrané hotely výrazně omezily a zvýhodnily nabídku dovolené pro jednoho.

Cestujete sami? Nevadí!

Chcete si vyrazit k moři sami a hledáte dovolenou pro jednoho? Jistě žádný problém. Na jednolůžkové pokoje se můžete těšit například do Řecka, Turecka nebo na Kypr, kde si na místních divokých plážích jistě své kamarády najdete. Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, vězte, že nebudete sami, kdo cestuje sám.

Nabídka zájezdů do jednolůžkových pokojů

Cestovní agentura Invia.cz vybrala hotely, které umožňují objednat dovolenou pro jednu osobu do jednolůžkových pokojů nebo pokojů, kde nepřiplácíte za neobsazené lůžko. Nabídku zájezdy najdete TADY.

Máte nějaké zkušenosti s dovolenou na kterou jste cestovali sami? Chtěli po vás cestovní kanceláře připlatit neobsazené lůžko nebo vám naopak vyšli vstříc?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.