Zábavný park Německo – 4 tipy kam vyrazit s dětmi

Rádi by jste během teplých jarních dnů vyrazily s rodinou do některého ze zábavných parků v Německu? Rádi vám představíme naše 4 tipy, kam za zábavou s vašimi ratolestmi. Snažili jsme se vybírat z pestré nabídky a takové zábavní parky v Německu, které osloví všechny členky rodiny. Tak pojďme na to.

Německo je dostupná země, skoro co by kamenem dohodil od našeho hlavního města. Doprava tudíž není problém. Německo se navíc může pyšnit zábavnými parky americké stylu i kvality. Právě proto jsou tak oblíbené.

Europa Park

Europa Park je největší zábavný park v Německu a také patří mezi největší zábavní parky Evropy. Nachází se téměř na pomezí Francie, Švýcarska a Německa, poblíž města Freiburg. Park je rozdělen do 12ti tématických částí, z nichž každá nese název některé země. Například Nová Anglie, Řecko, Skandinávie či země dobrodružství.

A co tady vlastně najdete? Atrakce pro děti i dospělé, různá představení, horské dráhy, rafting, vodopády, nejrůznější klouzačky, různá představení a show včetně velmi oblíbeného muzikálu na ledě. Doporučujeme shlédnout celý park ze 75 metrů vysoké vyhlídkové věže. Každá země pak svým hostům nabízí také kulinářské speciality pro daný region. Zkrátka zábava pro děti i dospělé se vším všudy. Je dobré si naplánovat minimálně dvoudenní návštěvu parku.

Legoland, Německo

V malém městečku Günzburg, přibližně 100 kilometrů od Mnichova se nachází sen každého dítěte, Legoland. Zábavný park postavený z malých legendárních kostiček je plný fantazie a to ať už je vám 5 nebo 70 let. Po absolvují přibližně 500 kilometrové cesty z Prahy vás čeká 107 hektarů plochy, kde se nebudete nudit ani jednu minutu.

Legoland Německo je zábavný park, který patří mezi největší v Evropě. Vydovádět se tu můžete v několika tématických částí: Miniland, Imagination, Lego X-treme, KNIGHTS´ KINGDOM, ADVENTURE LAND, PIRATE LAND, LEGO CITY, NINJAGO. Ve všech částech se nachází dohromady na 50 milionů lego kostiček.

Phantasialand

U Kolína nad Rýnem se nachází rozlohou menší zábavný park Phantasialand. Je rozdělen do několika částí podle geografie, např. Čína, Mexiko, Starý západ, Afrika atd. Phantasialand vám denně od 9 do 18 hodin nabízí nepřeberné množství atrakcí, mezi něž patří například tajemný hrad, vodní skluzavky, hvězdárna, rafting, jízdu na člunech, 4D kino, otáčecí lavice, kolotoče, show i sekci pro nejmenší s autodromem, skákacími hrady, či malým volným pádem. Největším lákadlem je ale adrenalinová horská dráha Black Mamba, která vás dokáže uvést až do 80ti kilometrové rychlosti.

Heide Park

Posledním naším tipem na zábavný park v Německu je Heide Park. Nachází se přibližně 60 km od Hamburku a nabízí zábavu jak pro děti tak dospělé. Park je na vysoké úrovni, takže tu najdete všechny klasické vodní i nevodní atrakce, různá vystoupení, relaxační projížďky, ochutnávky jídel tak i speciální atrakce, pro které se vyplatí do Heide Parku jet. Je to například Colossos, nejvyšší dřevěná horská dráha v Evropě nebo Desert Race, zatím jediná německá vystřelovačka a nebo Scream, volný pád z výšky 71 metrů.

Máte i vy tipy na zábavné parky v Německu? Pošlete nám jej do komentářů.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.