Únorové tipy na dovolenou

Klasický dopravní prostředek na Maledivách

Počasí venku stále ještě odpovídá mrazivými dny. Řešením jak uniknout stresujícímu počasí je vyrazit na dovolenou do exotických destinací. V našem prvním únorovém článku vám přinášíme tipy kam vyrazit. Vybrali jsme dva exotické státy a jeden středomořský, kam lze vyrazit i v létě.

Na Maledivy

Naším prvním tipem je exotický ostrovní stát Maledivy rozkládající se na 26 atolech. Turistům nabízí obrovské množství zábavy, přenádhernou přírodu a také všudy přítomný luxus. Maledivy dovolená se odehrává převážně na hlavních atolech Lhaviyani, Ari, Kaafu a severním a jižním Male. Ve všech jmenovaných lokalitách naleznete ty nejkrásnější pláže pod sluncem. Maledivy můžeme také vřele doporučit coby potápěčskou destinaci. K cestě na tyto báječné exotické ostrovy plné korálových útesů nepotřebujete vízum.

Na Kypr

Ačkoliv středozemní moře je prozatím studené a nevhodné pro pobyt na plážích neubráníme se dalšímu tipu, kterým je Kypr. Jeho hlavní předností jsou několikakilometrové písečná pláže. O zábavu je postaráno v každém z hlavních letovisek. Ať už rádi nakupujete, ochutnáváte místní speciality či máte rádi trochu té historie a přírody vždy je vám na Kypru vyhověno. Kypr dovolená ve středozemním moři je opravdu skvělým zážitkem.

Na Kapverdské ostrovy

Pro mnoho lidí neznámá destinace ležící poblíž západního pobřeží Afriky nabízí v zimních měsících báječné podmínky pro relaxaci a odpočinek. Mezi hlavní turisticky oblíbené lokality patří ostrovy Sal, Boavista, Santiago a ostrov Sao Vicente. Stejně jako předešlé námi doporučené destinace i Kapverdské ostrovy nabízí písečné pláže na každém kroku a spoustu zábavy. Vodní sporty, windsurfing, opalování, plachtění a potápění jsou nejžádanější aktivity na Kapverdských ostrovech.

Jaké jsou vaše plány po zbytek zimy? Vyrazíte ještě někam do exotiky nabrat trochu sil nebo vyčkáte na letní měsíce?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.