Kam na dovolenou? Co třeba na Kapverdy

Pláž v Hurghadě

Pokud už vás nudí stále stejné evropské destinace, a chcete zažít něco nového a neopakovatelného rozhodně vyrazte na exotickou dovolenou. Doslova hitem posledních let se staly Kapverdské ostrovy, které rozhodně splní očekávání i toho nejnáročnějšího cestovatele. A co více, jejich návštěva rozhodně nemusí být drahá. O tom vás jasně přesvědčí Kapverdy last minute, kdy jsou ceny oproti těm ceníkovým sníženy až o několik desítek procent. Stačí si tedy vybrat vhodný termín, zabalit své zavazadlo, a vyrazit vstříc novému dobrodružství.

Velmi pozitivní ohlasy na celou oblast

Velkou výhodou této destinace je především nádherná příroda, skvělé pláže, vynikající hotely, ale také široká nabídka služeb. Zkrátka vše, co lidé vyhledávají a chtějí. Ostatně stačí si přečíst některé Kapverdy recenze a zjistíte, že toto místo je skutečně dokonalým rájem na zemi, a dovolená v této oblasti bude tím, co jste již dlouho hledali. Tak proč dělat kompromisy, když můžete vsadit na skutečnou jistotu, kde se budete každý den s radostí probouzet a těšit se na vynikající jídlo, perfektní personál a následně nádherné odpočívání na místních plážích.

Jaký hotel vybrat? Dejte na zkušenosti ostatních

Pod vás zajímají tipy ostatních, často se shodují na jednom. Jedním z těch nejlepších hotelů v celé lokalitě je zcela určitě hotel Oasis Atlantico Belorizonte, který je špičkovou čtyřhvězdičkovou ubytovací kapacitou, skládající se z mnoha dřevěných bungalovů, vystavěných v typickém místním stylu. Stejně oblíbený je však také hotel Porto Antigo Residence, který je ideální pro ty, kteří preferují vlastní kuchyni. K dispozici je totiž kvalitní kuchyňka, určená právě pro tyto účely. Trojici dokonalých hotelů uzavírá hotel s názvem Iberostar Boa Vista. Ten skutečně nadchne i toho nejnáročnějšího turistu, jelikož pěti hvězdičkám zde odpovídají nejenom služby, ale i celková úroveň samotného ubytování.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.