Dovolená u moře + děti zdarma

Pohled z pobřeží Primoštenu na druhou stranu pobřeží

Překvapte své děti dovolenou u moře

Chystáte se s rodinou na prázdniny k moři, ale trochu se obáváte toho, kolik vás to bude stát? Nakupujte chytře a vyberte si z nepřeberné nabídky zájezdů s dopravou, ubytováním a stravováním pro dítě zcela zdarma. Jen si představte tu radost v očích dítěte, až mu prozradíte, že pojede k moři!

Rezervujte si zájezd včas

Dovolená u moře s dětmi zdarma je výhodná pro rodiny s dvěma až třemi dětmi. V doprovodu dvou dospělých osob neplatí nic nebo pouze povinné příplatky a dopravu. Co pro to musíte udělat? Stačí si zavčas rezervovat zájezd a složit minimální zálohu 1 500 Kč nebo si prohlédnout aktuální nabídku takto výhodných zájezdů ZDE.

Nejlepší jsou first minute zájezdy

Cestovní kanceláře pečlivě vybírají zájezdy pro dítě zcela zdarma do hotelů, které jsou pro vaše ratolesti uzpůsobeny vybavením, službami a animačními programy. Naplánujte si svou dovolenou s předstihem a čerpejte výhody first minute zájezdů pro děti do 15 let!

Dovolená pro dítě zdarma bude nezapomenutelná pro celou rodinu. Čeká vás spousta zážitků a odvezete si plno cenných vzpomínek, jež vás ještě více stmelí dohromady. A v jakých oblíbených destinacích si vybrat dovolenou u moře s dětmi zdarma?

Bulharsko

Po bulharském pobřeží se táhne řada letovisek. S dětmi budete spokojeni zejména v letovisku Zlaté písky a Slunečné pobřeží, kde si vaše dítka mohou stavět hrady z písku a koupat se v mělkém moři. Až je omrzí šplouchání ve vlnkách, vydejte se s nimi do aquaparku v Nessebaru.

Náš tip: Bulharsko děti zdarma

Itálie

Dlouhé písčité pláže svažující se pozvolna do moře udělají radost všem malým dětem a neplavcům. České rodiny si zamilovaly především letovisko Lignano s aquaparky, lunaparky, zoo, golfovým hřištěm a památkami. Stejně populární je u nich letovisko Bibione, Caorle, Rimini nebo Lido Adriano.

Chorvatsko

Chorvatsko je doslova poseto letovisky se zázemím pro děti všech věkových kategorií. Čisté a mělké moře s oblázkovým dnem se rychle vyhřeje na příjemnou teplotu a jeho poklidná hladina zláká i bojácná dítka. Na ostrově Pag a v letovisku Baška na ostrově Krk se ratolesti vyřádí na nádherných písečných plážích.

Řecko

V Řecku je krásně všude a děti si užijí spoustu zábavy na pevninské části i na ostrovech. Určitě nebudete litovat, když vyrazíte na Zakynthos do letoviska Tsilivi s písčitými plážemi, pozvolným vstupem do vody, aquaparkem, minigolfem a hotely v blízkosti moře.

Španělsko

Povedená dovolená u moře s dětmi zdarma bude vždy na ostrovech Mallorca a Tenerife nebo v letoviscích Pineda de Mar a Costa Dorada na pevninské části. Na širokých písčitých plážích si děti dostatečně vyhrají a vy si vychutnáte zasloužený odpočinek. Zpestřením budou různé aquaparky, delfinária a zábavní parky.

Dovolená s vašimi dítky v jedné z evropských zemí dopadne vždy na jedničku. V zimních měsících si můžete připomenout společné okamžiky nad fotkami, které vás zahřejí na duši!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.