Ubytování Jizerské Hory- obec Karlov – vila stejného jména

Ubytování Jizerky

V Jizerkách i přímo v Karlově je nádherně nejen v zimě, kdy si zde lyžaři určitě užijí svoje, ale i v ostatních obdobích roku.

Obec Karlov se nachází přímo na břehu potoka s poetickým jménem Tichá říčka, který se po necelých deseti minutách chůze lesní cestou vlévá do řeky Kamenice. Podél ní se dá půlhodinovou procházkou krásnou přírodou dojít k přehradě Josefův důl.

Na zajímavá místa se dostanete všemi směry od chalupy, třeba na vyhlídku, z níž se můžete kochat východem nebo západem slunce, prozkoumat nedaleké jeskyně vytvořené kdysi dávno spadanými kameny, pozorovat na louce srnky nebo si zajít do nedaleké restaurace, záleží na volbě každého z vás.

Ubytování Jizerské hory

Ubytování Jizerské Hory

Ubytování Jizerky

Přímo v areálu vily se dá odpočívat na upraveném dvoře, a to jak pasivně, tak aktivně – pro hosty je připravená velká trampolína a vysoká houpačka na stromě, pro malé děti pískoviště a prolézačky, skluzavka a houpačky. Využít můžete i upraveného oploceného hřiště.

Večer je možné strávit posezením u ohniště, opékáním. Zvláštní chvíle můžete zažít i v tee-pee.

Interiér vily je velmi vkusný a příjemný, čistota je samozřejmostí. V prostorné společenské místnosti, která slouží jako jídelna, je televize, k zapůjčení připravena spousta společenských her. Jíst se dá zde nebo na verandě.

Jídlo si připravíte ve velké moderně vybavené kuchyni, kde najdete dvě lednice, dva elektrické sporáky s troubou, mikrovlnnou troubu, dvě varné konvice, topinkovač, veškeré potřebné nádobí a pomůcky k vaření.

Koupelny i toalety jsou nově zrekonstruované, vaše večerní relaxace může probíhat ve vaně.

Informace pro ty z vás, kteří se ani na dovolené nemohou vymanit z dosahu reality: vila má wi-fi připojení.

Dalším dobrým důvodem, proč si vybrat právě ubytování Jizerky -vilu Karlov, je osoba jejího správce – Jiří Hájník je příjemný a vstřícný muž, se kterým se lze domluvit na všem, co si vy jako rekreanti přejete ke své spokojenosti mít. Určitě vám vyhoví.

Ubytování Jizerky

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.