Je čas dovolené, do čeho ale zabalit věci?

Dovolená je to, na co se každoročně těší miliony lidí po celém světě. Dovolená je čas odpočinku, čas regenerace těla a mysli. Je to spojení příjemného s aktivním. Každoročně na dovolenou vyráží miliony lidí v České Republice a řeší každoročně stejné věci, co si zabalit sebou. V tom vám bohužel neporadíme, protože každý balí pro své potřeby jiné pro něj důležité věci. Ale máte jasno do čeho si vaše věci zabalíte? Máte již vybrány své kufry na dovolenou?

Mezi špičku v oboru patří firma Samsonite

Mezi špičkou v oboru nabízejí cestovní tašky a kufry je firma Samsonite. Ta byla založena již v roce 1910 bratry Shwayderovými a své výrobky již nabízí uctyhodných 100 let. Za tuto dobu získala firma Samsonite jméno a prestiž, která ji řadí mezi největší a nejkvalitnější výrobce cestovních tašek na světě.

Firma Samsonite používá u výroby kvalitní tvrdé odlehčené materiály, díky kterým budou vaše věci v bezpečí, před hrubým zacházením. Cestování se tak pro vás stane opravdu zábavou, díky které nemusíme mít starosti o vaše věci. Díky odlehčeným materiálům jsou vaše kufry lehké což ocení především dámská část cestovatelů. Firma se již delší dobu nespecializuje pouze na výrobu cestovních tašek, ale své portfolio rozšířila i do jiných oblastí. Vyrábí například pouzdra na obleky, brašny na notebooky, kabelky, kosmetické kufříky, toaletní tašky či tašky na kolečkách.

Cestovní tašky a kufry Samsonite

Cestovní tašky a kufry i přesto patří mezi nejrozšířenější sortiment, který firma Samsonite nabízí. V tomto oboru je jedním z největších celosvětových prodejců, který se vyznačuje kvalitním materiálem, designovými prvky a barvami. Vybírat své cestovní zavazadla tak můžete z nejrůznějších materiálů, barev, provedení a střihů. Na ukázku jsme pro vás připravily několik cestovních tašek značky Samsonite.

Dámský cestovní kufr na kolečkách 78 cm

Dámský cestovní kufr na kolečkách 78 cm

Cestovní taška Samsonite

Cestovní taška Samsonite

Taška na kolečkách Samsonite

Taška na kolečkách Samsonite

Zdroj fotografií: http://www.samsonite-kufry.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.