Dovolená v Dubaji s CK SINIMAR

Pohled na hotel z pláže Jumeirah beach v Dubaji

Dubaj je moderní metropole ležící na Blízkém východě a také velmi oblíbená destinace exotické dovolené. Tento nejlidnatější emirát leží ve Spojených Arabských Emirátech a v současné době je domovem 2 milionů obyvatel. Oficiálním jazykem je arabština, ale lehce se tu domluvíme anglicky.

Dubaj je často spojována s bohatstvím a řadou nejbizarnějších skutečností. Můžeme pouze souhlasit, že toto globální obchodní centrum v Perském zálivu má opravdu co nabídnout.

Například se tu nachází ráj pro nákupní maniaky. A to hned 250 nákupních center včetně toho úplně největšího na světě – Dubai Mall. V něm najdete neuvěřitelných více než 1000 obchodů a také několik fantastických nej atrakcí, jako například Dubaj Aquarium (největší podvodní zoologická zahrada) či Ski Dubai (největší kryté na světě a ještě k tomu v poušti).

Ujít si nesmíte nechat také nádherné Dubajské fontány před jmenovaným nákupním centrem. Ostatně právě zde tančí voda do rytmů hudby a jednotlivé trysky ji vystřelují až do neuvěřitelné výšky 500 metrů. Fontána se rozvlní každou hodinu a sledují ji zejména rodiny s dětmi.

Další oblíbenou atrakcí je Dolphin Bay, delfíní park s přilehlým aquaparkem. No nebyla by to Dubaj, kdyby jste si nemohli zaplavat s delfíny. Neopakovatelný zážitek je ale takovým lákadlem, že je nutná rezervace předem.

V Dubaji najdete nej stavby světa. Tak například Burj Khalifa je nejvyšší budovou světa, kde během jediné minuty vyjedete výtahem ze suterénu do 124. patra, kde je vynikající výhled na celé město.

Dubaj je ale také místo, kam lidé jezdí na dovolenou k moři. V Arabské poušti mají stálé teplé klima se spalujícími léty a teplými zimami. Ano zní to divně, ale je to tak. Nachází se tu nejkrásnější pláže i ty nejluxusnější hotely světa. Nejznámější jsou pak pláže Jumeria Beach a Park. Právě zde nasajete v teplém bílém písku tu pravou atmosféru Dubaje.

Jak na dovolenou do Dubaje? S CK Sinimar!

Chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou v Dubaji? Pak její organizace nechte na specialistech v oboru. Tím je například cestovní kancelář Sinimar, která zajišťuje víza, ubytování, letenky, výlety, vstupenky na atrakce, průvodcovské služby atd. pro klienty z ČR, ale také dalších zemí střední a východní Evropy.

Cestovní kancelář má své provozovny jak v České Republice, tak v samotné Dubaji. Výhodou je, že vám připraví program na míru a poradí ve všem, co chcete podniknout, protože má všechny výlety, atrakce i programy vyzkoušené. V některých případech pro vás dokonce připraví individuální program či výlet, který nenabízí žádná jiná cestovní kancelář. I proto od této cestovky odebírají zájezdy i některé další cestovní kanceláře.

Láká vás dovolená v Dubaji? Podívejte se na nabídku cestovní kanceláře Sinimar.

Cestovní kanceláře Sinimar.eu

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.