Změňte svůj pohled na taxislužby a jezděte pouze s profesionály

I vy jistě často slýcháte mnohé zprávy o tom, jak pražští nepoctiví taxikáři neustále okrádají tuzemské, ale i zahraniční hosty. Důvod toho je jednoduchý, a to kombinace pochybných společností a nepoctivých taxikářů.

Není však dobré házet všechny do jednoho pytle, jelikož dokonalou výjimku tvoří vozy Taxi Praha. Tedy firmy, která se rozhodla proti podvodům s cenami jízdného sama bojovat.

V mobilní aplikaci této taxislužby (která je ke stažení na Google Play i App Store) stačí zadat startovní a cílovou destinaci a ihned víte, kolik za cestu zaplatíte. A přesně tolik po vás bude chtít také samotný řidič, který vás na místo doveze. To vše je samozřejmě kombinováno s přehledným a jasně daným ceníkem.

taxi-praha

Dokonalý komfort a bezpečí by mělo být také prioritou

Vybíráte-li tu správnou taxislužbu, rozhodně to není pouze cena jako taková, ale i váš celkový komfort. S tím souvisí jak kvalita samotných vozů, tak i profesionalita řidiče. Právě vy se vkládáte do jeho rukou a tak chcete, aby cesta byla skutečně bezpečná, a to po celou dobu jízdy. I to je u Taxi Praha jednou z priorit, a to v zájmu vás, tedy samotných zákazníků, kteří potřebují služeb taxislužby využít, a to za jakýmkoliv účelem.

Ideální na jakékoliv cesty nejenom po hlavním městě

Služby taxislužby lze samozřejmě využít za jakýmkoliv účelem. Ať už pro nutnost přejezdu mezi jednotlivými místy, ať už z důvodu odvozu z baru k vám domů, nebo třeba v případě, kdy potřebujete taxi z letiště. Není totiž důvod otravovat své blízké, nebo se s vašimi zavazadly trmácet nepohodlnými autobusy. I v tomto směru vám Taxi Praha vyjde vstříc, a vůz i s řidičem bude na požadovaném terminálu při vašem příletu například ze Španělska či Kapverdských ostrovů připraven k tomu, aby vás rychle, bezpečně a pohodlně dopravil domů.

taxi-praha2

Cestovat můžete i bez hotovosti

Samozřejmě obecně daný standard je to, že pokud taxi potřebujete, potřebujete i hotovost, kterou zaplatíte. Ani to ale už nemusí být standardem, jelikož technologie platebních karet proniká i do vozů taxislužeb, a tak při placení zaplatíte svou kreditní či debetní kartou, prostřednictvím terminálu, umístěného ve vybraných vozech. Opět krok k tomu, jak mít svou jízdu bez starostí.

taxi-praha-vyhody

Zaujaly vás služby Taxi Praha? Podívejte se na jejich ceník.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.