Zimní dovolená se slevou, kde nakoupit levně?

Logo Slevomat.cz

Zima v plném proudu, české vrcholky hor leží pod vrstvou čerstvého sněhu a vy přemýšlíte o zimní dovolené na horách. Přesně v takové situaci se nachází řada českých domácností a párů. Jak už to ale bývá, přebytečné finance nejsou pohozené na chodníku a týdenní zimní dovolenou na horách si nemůže dovolit každý. Naštěstí existují aplikace, které vám umožní objednat si pobyt na horách s výraznou slevou až několika desítek procent a nevyplýtvat tak váš celý rodinný rozpočet.

Hromadné nakupování

Hromadné nakupování zažívá naprostý boom. Jedná se o aplikaci nabízející každý den akční nabídky na cestování a další služby s výraznými slevami až 70%. Pokud nakoupí určitý produkt (v našem případě například pobyt na horách) určitý počet lidí, sleva se aktivuje. Zajištěním minimálního počtu kupujících si tak firmy (pensiony, hotely, cestovky) mohou dovolit jít s cenou poměrně nízko až na hranici provozních nákladů a fungovat s minimální marží. Dovolená na horách nebo třeba v teplých krajích nemusí vyjít na vůbec hodně. Jedním z takových serverů, který službu nabízí je i slevomat.cz

Slevomat.cz

Slevomat dovolená vám zajistí ubytování na horách nejen v České republice, ale i dalších oblíbených lyžařských střediscích v Itálii, Rakousku nebo třeba v lázních na Slovensku. Navíc s blížícím se svátkem Svatého Valentýna se v nabídce slevového webu nachází řada romantických pobytů včetně autobusového zájezdu na karneval do Benátek.

Ať už se rozhoduje nad zimní dovolenou v kruhu rodinném, nebo chcete překvapit své blízké, aplikace slevomat.cz by neměla uniknout vaší pozornosti.

Screen slevomat.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.