Zájezd: Cesta kolem světa s Kolbabou

Ostrov Bora Bora, Francouzská Polynésie

Chcete se vydat na cestu kolem světa se známým cestovatelem, fotografem a spisovatelem Jirkou Kolbabou, jehož zážitky z cest si můžete poslechnout každý všední den mimo pátku a pondělí od 6:10, 7:10 a 8:10 na rádiu Impuls.

Nabízí se vám totiž ojedinělá možnost. Zájezd Cesta kolem světa s Kolbabou za 25 dní, privátním jetem (Boxing 737) bez přestupů v komfortních sedačkách Business Class. Navštívíte ty nejatraktivnější destinace světa. Během návštěv vás budou doprodávat nejlepší čeští průvodci a samozřejmě i Jiří Kolbaba. Bát se rozhodně nemusíte, protože během celé 25 denní cesty s vámi bude po celou dobu také praktický lékař a řada dalších lidí.

Kdy: Termín konání zájezdu je 26.2.2015 až 22.3.2015

Kolik: Cena zájezdu je 799 000 Kč pro 1 osobu

Cena zahrnuje: veškeré transfery z letišť do luxusních hotelů, snídaně, uvítací večeře na Jamajce vč. nápojů, rozlučková večeře ve Vietnamu včetně nápojů, 14x občerstvení na palubě letadla, veškeré služby průvodců, lékařské služby, odbavování zavazadel členy obslužného týmu, vízové poplatky, místní daně, vstupy do národních parků, nosiče, cestovní a úrazové pojištění AXA a spousta dalšího.

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety především na celý den s obědem (je možné nahradit individuálním volnem) v místě konání.

Vydejte se do světa s plňte si svůj největší sen.

Jaké destinace navštívíte během zájezdu „cesta kolem světa s Kolbabou“?

Jamajka –> Panama –> Brazílie (Rio de Janeiro) –> Argentina (Mendoza) –> Velikonoční ostrovy –> Francouzská Polynésie (Bora Bora) –> Nová Kaledonie –> Austrálie (Avers Rock) –> Indonésie (Borobudur) –> Vietnam

V každé destinaci strávíte několik dní, během nich poznáte největší skvosty dané lokality a užijete si také individuální volno na těch nejkrásnější plážích planety.

Jiří Kolbaba k tomu všemu říká: „Cesta kolem světa. Tři slova, která v sobě skrývají sen, touhu, dobrodružství, poznání, ale hlavně dech beroucí výzvu. Na planetě nežije mnoho šťastlivců, který se tento romantický sen podařilo proměnit ve skutečnost. I když se dnes tyto cesty nekonají na oplachtěných lodích, ale moderními letadly, nevadí. Nádech exotiky a výlučnosti přesto neztrácejí. Svoji první cestu kolem zeměkoule jsem podnikl na přelomu milénia. Změnila mně život a seřadila jinak pořadí priorit. Dodnes z ní žiji. Nevěříte?“ Jiří Kolbaba – cestovatel a fotograf pro ESO TRAVEL

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.