Začala Matějská pouť 2010

Dne 27. února byla zahájena 47. Matějská pouť v Praze na Výstavišti. Ta bude trvat až do 18. dubna 2010. Po tuto dobu bude k dispozici více jak 120 atrakcí z celé Evropy, včetně bláznivých holandských atrakcí. Pro nejmenší je připraveno minimálně 30 atrakcí. Vše bude doprovázeno stánkovým prodejem nejrůznějších sladkostí, suvenýrů, pečeného masa a dalších dobrot. Na své si přijde téměř každý návštěvník.

Každoročně jsou na Matějské pouti nové a nové atrakce. Mezi letoší novinky patří King Cirkus, obří vodní dráha Wassebahn, super kolotoč, který dosahuje obrovských rychlostí Extreem či již známí Booster. Najdete zde ovšem i staré známé atrakce, jako jsou Break dance, střelnice, klasická horská dráha či horská dráha Mouse tak i 60 metrů vysoký řetízkový kolotoč a několik autodromů.

PROVOZNÍ DOBA MATĚJSKÉ POUTĚ

Úterý – pátek                               14.00 – 21.00 hodin

Sobota, neděle, svátky             10.00 – 22.00 hodin

Školní prázdniny                        10.00 – 22.00 hodin

VSTUPNÉ NA MATĚJSKOU POUŤ

Vstupné o víkendech – 25,-Kč
Vstupné mimo víkend – 10,-Kč
Ceny atrakcí – 50 až 150,-Kč

Za první víkend hlásí Matějská pouť více jak 40 000 návštěvníků. Pokud jste již někdo Matějskou pouť navštívil a chtěl by jste se podělit o nějaké fotografie, využijte kontaktní formulář pro navázání domluvy s naší redakcí.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.