Zábavní park Harryho Pottera v Orlandu

Již je tomu skoro 10 let co nás poprvé uchvátil film o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi, který prožívá své příběhy na filmových plátnech již po několikáté. V následujících dvou letech (2010 a 2011) nám filmový tvůrci představí konečné dva díly Harryho Pottera s názvem Relikvie Smrti. Díky jeho popularitě vznikl i zábavní park Harryho Pottera v americkém Orlandu. Co nabízí? Pojďme to zjistit do Bradavic.

Otevřen byl 18. června 2010, tedy teprve nedávno a jedná se o tzv. mini-theme park, tedy park s určitou tématikou, která je zde určena právě Harrymu Potterovi. V Orlandu jich najdete hned několik, každý má za úkol přenést vás do určitého tématu, nejčastěji filmového. Najdete jej v Adventure Park of Universal. Zažijete zde opravdu výjimečné kouzelnické chvilky. Budete pronásledování drakem nebo můžete zkusit vyhrát třeba Famfrpál.

Tvůrci zábavního parku Harryho Pottera se soustředily především na detaily, které jsou v případě Harryho opravdu potřeba. Najdete tu tak všechny rekvizity, které se staly ve filmu oblíbené. Můžete se projet na Hogwarts Expressu (slavném vlaku, který veze malé čarodějnické učně do na začátku školního roku do Bradavic) nebo se zastavte v žertovném obchodě Zenko, kde si můžete koupit nejrůznější kouzelnické suvenýry jako například rozšíření uší. Poté můžete navštívit známý obchod s cukrovinkami Honeydukes, kde můžete sníst třeba cukrovinkové žáby apod. havěti. Tím exkurze nekončí, podíváte se na slavné hýbající obrazy v Bradavicích, ve vzdálenosti se na vás bude tyčit hrad Hogwarts či navštívíte kouzelnickou vesničku Hogsmeade.

Na tvorbě zábavního parku Harryho Pottera v Orlandu se podílel i filmový tvůrce, vše je tak propracované do nejmenší detailů. A co teprve když si budete moci koupit máslové pivo a k tomu nějakou pochutinu? Nebo se budete moci s autentickým zážitkem proletět na koštěti. Pro vaše děti opravdu výjimečná zábava, pro fanoušky Harryho Pottera ještě něco více.

Prohlédněte si video z otevírání parku:

Zdroj a oficiální stránka parku: http://www.universalorlando.com/harrypotter/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.