Student Agency dovolená 2018

Logo dovolena.cz

Od roku 2010 je možné se na českém trhu setkávat s nabídkou dovolené od společnosti Student Agency. Ta se za necelé 3 roky vypracovala na jednoho z největších prodejců online dovolené v České republice. Může za to zejména kvalita poskytovaných služeb a nabízené ceny.

Student Agency je v České Republice značka, které se dá opravdu věřit. Stojí za ní známý podnikatel Radim Jančura. Pokud si chcete objednat výhodnou dovolenou přes internet u české společnosti, doporučujeme navštívit portál společnosti Student Agency na www.dovolena.cz.

Výhodná dovolená od Student Agency 2018

Student Agency je cestovní agentura, která shromažďuje zájezdy od několika stovek českých a také německých cestovních kanceláří. Student Agency srovnává zájezdy pouze cestovních kanceláří pojištěných proti úpadku. Všechny cestovky se navíc zavázali k ITQ kodexu pro transparentní a jednotné řešení reklamačních služeb.

Všechny nabídky jsou umístěny na známém portálu Dovolena.cz, kde najdete širkou nabídku first i last minute zájezdů, eurovíkendů, pracovních i studijních pobytů, jízdenek a letenek.

K vyhledání zájezdu stačí využít formulář umístěný v pravém bočním panelu, kde zadáte parametry vaší dovolené a vyjedou vám ty nejlepší nabídky, přesně podle vašich podmínek. Nechybí ani velmi oblíbené hodnocení jednotlivých hotelů.

Proč na dovolenou se Student Agency?

 • Parkování ZDARMA na letištích v Praze, Mnichově či Vídni k zakoupeným zájezdům
 • Slevy až 50% na parkování na ostatních letištích
 • Doprava na vybrané letiště žlutými autobusy zdarma.
 • First i last minute dovolená
 • Nabídka stovek CK na jediném místě
 • Ceny zájezdů stejné jako v cestovních kanceláří = Student Agency si nebere žádné zprostředkovatelské navýšení
 • Některé zájezdy pouze u Dovolena.cz
 • Nákup online z pohodlí domova
 • Možnost nákupu zájezdů na splátky bez navýšení
 • Speciální akce, slevy a věrnostní program
 • Děti s vámi letí zdarma na vybrané dovolené

Student Agency nabízí zájezdy německých CK

Student Agency patří mezi nejvýznamnější prodejce zájezdů německých cestovní kanceláří. Ve své nabídce porovnává zájezdy hned několika desítek německých CK. Výhody cestování z Mnichova nebo Drážďan snad nemusíme dlouze specifikovat, tak snad jen krátce.

Německé cestovky létají přímými spoji až do exotiky. Díky tomu odpadá mezipřistání, které navyšuje konečnou cenu zájezdů. V Německu tak seženete zájezdy až o 40% výhodnější. Přidáme-li k tomu fakt, že němci poskytují vyšší standardy, lepší služby a kvalitnější hotely, není pochyb o tom, že možnost vycestovat s německou CK využívá každoročně desítky tisíc Čechů.

Logo dovolena.cz

Přejít na server dovolena.cz

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.