Startuje nový magazín o dovolené a cestování ExtraDovolená.com

Cestování a možnost poznávat nové země pro mě bylo vždy velice fascinující. Už několik let sním o tom, že se budu moci podělit o své zážitky a dojmy z cest, které jsem sám navštívil. Zároveň sním o tom, že se budu moci dozvídat informace o nových destinacích, o nových dobrodružstvích a o nových možnostech kam cestovat na dovolenou. V rámci tohoto projektu, bych chtěl zprovoznit stránky, kde nejenom mou činností bude možné se dočíst zajímavosti ze světa cestování a dovolené, ale taky vaším přičiněním, vašimi poznatky a zážitky.

Server Extradovolena.com tedy bude něco mezi jednoduchým blogem se zážitky a zajímavostmi z cest, ale také cestovatelským portálem či magazínem, který se vám bude snažit pomoci vybrat tu správnou dovolenou, a to společně s největším prodejcem zájezdů na internetu, společností Invia.cz.

Budeme se snažit vám přinášet zajímavé a čtivé informace, která vás, doufáme mnohdy přesvědčí o tom navštívit danou lokalitu, nebo alespoň ulehčí výběr dovolené.

Prozatím budu tvořit články zcela sám, pokud by jste měl někdo zájem spolupracovat na tomto webu a psát články o různých destinacích čtivou formou, ozvěte se na email isazkycom@gmail.com a rád se s vámi na spolupráci domluvím.

Nezbývá než popřát novému magazínu Extradovolena.com hodně čtenářů a stoupající návštěvnost. Hodně štěstí

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 odpověď to “Startuje nový magazín o dovolené a cestování ExtraDovolená.com”

  1. admin napsal:

    Testovací komentář

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.