Rezervujte si zájezd do Turecka od Marine Tour a soutěžte o 6 000 Kč

Logo Invia.cz

Cestovní agentura Invia.cz ve spolupráci s cestovní kanceláří Marine Tour přichystali soutěž v rámci níž můžete k objednanému zájezdu do Turecka vyhrát navíc částku 6 000 Kč.

Soutěž bude podle zájmu probíhat každý měsíc od května do září a to vždy na zájezdy ve dvou termínech o nichž budete pravidelně a minimálně 14 dní předem informováni na stránkách soutěže. Každý měsíc se bude jednat o dva termíny, z nichž budou vylosování 3-5 výherců, kteří obdrží výhru 6 000 Kč.

Termíny zájezdů zařazených do slosování pro červenec 2014:

  • 11. – 18. 7. (Zájezd na 8 dní)
  • 12. – 19. 7. (Zájezd na 8 dní)

Termíny zájezdů zařazených do slosování pro červen 2014:

  • 10. – 17. 6. (Zájezd na 8 dní)
  • 14. – 21. 6. (Zájezd na 8 dní)

Termíny zájezdů zařazených do slosování pro květen 2014:

  • 20. – 27. 5. (Zájezd na 8 dní)
  • 20. – 30. 5. (Zájezd na 11 dní)

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Zakupte si zájezd do Turecka na cestovním portálu Invia jehož pořadatelem je cestovní kancelář Marine Tour. Nabídka zájezdů zde.
  2. Koupí zájezdu se automaticky zařazujete do slosování o cenu 6 000 Kč.
  3. O výherci se dozvíte vždy začátkem následujícího měsíce. Výherce bude uveden na stránkách agentury Invia a také vyrozuměn emailem nebo telefonicky. Výherce je 1. osoba uveřejněná ve smlouvě o zájezdu.
  4. Pokud vás Invia nedohoní, nárok na výhru vám propadá ve prospěch dalšího v pořadí.

Invia

Invia je cestovní agentura, jejíž nabídka shromažďuje zájezdy více jak 300 cestovních kanceláří na jediné místo. Můžete tak lehce porovnávat ceny zájezdů od různých cestovek. V nabídce nechybí Invia last minute, first minute, poznávací i exotické zájezdy, eurovíkendy i zimní dovolená.

Marine Tour

Pořádající cestovní kancelář je Marine Tourspecialista na Turecko. Již 7 let poskytuje na trhu vynikající služby a také zajímavé akce a bonusy. V rámci super first minute můžete sehnat zájezdy i o 32,5% levněji než za katalogové ceny. Ve vybraných hotelech mají děti do 15 let pobyt zcela zdarma. V některých hotelech mohou můžete tuto nabídku využít i pro 2 děti.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.