Řecko letecky z Brna

Dovolená v Řecku již od 3 990 Kč

Odlet do Řecka z Brna

Řecko patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější dovolenkové destinace Čechů a možná i vy se letos chystáte na jeden z řeckých ostrovů. Věděli jste ale, že cestovní kanceláře nabízejí Řecko letecky z Brna? Pokud to máte daleko do Prahy a blízko do Brna, ušetříte čas a peníze odletem z letiště Brno – Tuřany.

Jistota kvalitní dovolené

Řecko – to je sluníčko po celou letní sezónu, úchvatné pláže oceněné modrou vlajkou, křišťálově čisté moře, kouzelná příroda a hotely s all inclusive službami. Odlety z Brna na řecká letiště se konají od června do října, a tak vám nic nebrání v tom, abyste si vybrali termín, který vám bude vyhovovat.

Během sezóny odlétá z Brna do Řecka několik spojů. Podle toho, na jaký ostrov letíte, strávíte ve vzduchu pouhé 2 až 3 hodiny. U některých letů ale počítejte s mezipřistáním v Ostravě, což samotný let prodlouží asi o 45 minut.

Řecké ostrovy na dosah ruky

Řecko letecky z Brna vás vyjde cenově podobně jako odlety z pražského letiště. Z Brna se přenesete na pevninskou část Řecka a ostrovy Rhodos, Zakynthos, Kréta, Korfu, Lefkada, Kos a Thassos. Jaké krásy vás čekají na nejvěhlasnějších řeckých ostrovech?

Láká vás Řecko letecky z Brna? Podívejte se na nabídku zájezdů.

Slunečný Rhodos

Rhodos v sobě snoubí řeckou pohostinnost, památky světového významu a přírodní zajímavosti. Slunce prohřívá tento ostrov neuvěřitelných 300 dní v roce a od května do října téměř neprší. Zábavu si užijete v letovisku Faliraki, rodinnou atmosféru v Kolymbii a pohodu ve středisku Kalithea.

Želví ostrov Zakynthos

Mořské želvy caretta-caretta a nádherná pláž Navagio s vrakem pašerácké lodi – to je ostrovní skvost Zakynthos. Moře hraje všemi odstíny modré a pozvolna přechází v písčité pláže nebo naráží do skalnatých útesů. A kam se vydat? Rodiny s malými dětmi budou spokojené v letovisku Tsilivi, mládež v Laganas.

Historická Kréta

Zaleťte si na nejnavštěvovanější řecký ostrov Kréta a poznejte místo, jež si vysloužilo přízeň řeckých bohů. Za srdce vás chytí nekonečné písčité pláže, romantická zákoutí, vysoké hory a jedinečné historické památky. Zatímco severní Kréta je rozvinutou turistickou oblastí, jižní Kréta si zachovává svůj ráz a uchvacuje přírodními zajímavostmi.

Věčně zelené Korfu

Ne nadarmo se říká, že Korfu je zelenou perlou v Jónském moři. Tento ostrov je zárukou nezapomenutelné dovolené a odpočinku na širokých písčitých plážích a v oblázkových zátokách. Dotek historie pocítíte v hlavním městě Kerkyra, rušný noční život si užijete v letovisku Lefkimi a nejkrásnější pláže uvidíte v Agios Georgios.

Řecko letecky z Brna by si neměl nechat ujít žádný cestovatel a milovník krásného počasí a bezproblémové dovolené. Obyvatelé na řeckých ostrovech a pevninské části vás přivítají s otevřenou náručí a zaslouží se o vaši nezapomenutelnou dovolenou!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.