Připravily jsme zimní nabídku dovolené / zájezdy zima 2010

Západ slunce na Daytona beach

Jak už to bývá, první listí na cestách značí blížící se podzim a tím pádem i konec dovolených po jihoevropských zemích. Ovšem nezoufejte i v zimě se dá vyrazit na dovolenou. Již nyní jsme pro vás připravily nabídku zimní dovolené pro rok 2010, pojďte se podívat na co se můžeme těšit.

Zájemci o dovolenou u moře ocení množství zájezdů, kde stále panují podmínky vhodné pro koupání v moři. Mezi takové země patří předně Egypt, Tunisko a Turecko, kde se sluneční svit objevuje ve více jak 300 dnech v roce. Zájemci mohou vyrazit také na dovolenou do USA.

Ještě více slunečního svitu a ještě příjemnější podmínky jsou ovšem v exotických rájích na zemi, kde máte možnost utéct před blížící se zimou. Mezi takové země patří především Maledivy, Seychely, Mauritius, Brazílie, Kuba a stále oblíbenější jsou zájezdy Thajsko.

Většina lidí ovšem v zimě využívá možnosti sněhové pokrývky a vyráží na hory. Pro tuto příležitost již nyní přinášíme nabídku zájezdů do horských destinací po celé Evropě a to především do Alp. Mezi zájezdy tak najdete Rakouské Alpy, Francouzské Alp a stále více oblíbenější Italské hory, které díky své poloze a 300 dní slunečního svitu dopřejí každému lyžaři ty nejlepší podmínky.

Mezi nabídkou zimní dovolené 2010 nechybí ani Česká Republika. Pro tuto příležitost jsme pro vás připravily možnost rezervace ubytování na českých horách a to hned od dvou spolupracujících partnerů. Mezi nabídkou najdete také lyžařské zájezdy po České Republice.

LAST minute i v zimě

Sekce last minute zájezdy stále funguje a bude fungovat i přes zimu. Pokud se tedy rozhodnete vyrazit do Afriky, vězte, že ty nejlepší ceny budou právě v této sekci. Aby toho nebylo ovšem málo, jako bonus jsme připravily i LAST minute lyžařské zájezdy do blízkých států Francie, Itálie, Slovenska, Rakouska a České Republiky. Chcete-li si pořádně zalyžovat, potom by neměla uniknout vaší pozornosti právě tato sekce s těmi nejlepšími cenami lyžařských zájezdů.

Plány na zimu 2010

Vznikly jsme za účelem informovat návštěvníky o zajímavých místech naší planety, podívali jsme se společně na mnoho exotických míst, představily vám téměř kompletní ostrovy karibiku a podívaly se na místa, kterou jsou víceméně známá. V zimním období bychom se chtěli zaměřit na destinace, které jsou dostupné i v zimě, tedy Egypt, Tunisko, Turecko a další exotiku. Předně bychom ovšem chtěli informovat o lyžařských destinacích celé Evropy. Představíme vám množství lokalit, tipů na výlety, zimní výbavu, ceny jednotlivých lyžařských středisek a téměř vše co souvisí s dovolenou na horách. Doufáme, že se vám náš magazín o cestování líbí a děkujeme za vaši věrnost při čtení našich článků.

Team extradovolena.com

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.