Poznejte kousek Turecka, Antalya

Jedna z nejznámějších turistických destinací v Turecku. Mluvíme o Antalya, která je známá především pro své historické bohatství a krásnou přírodu, kterou využívají desetitisíce turistů. Nachází se zde i mezinárodní letiště a tak není problém se z Evropy do Antalye dostat. Z Řecka sem dokonce jezdí trajekty vozící další turisty, kteří dávají přednost této dopravě.

Pokud chcete na své dovolené v Antalyi dostat co nejvíce, rozhodně musíte navštívit centrum Antalie. Zde najdete historické budovy, spousta minaretů, Clock Tower či Hadrian’s Gate.  Další nebývanou podívanou je možnost zajet tramvají na nejvyšší vrchol, odkud je nádherný výhled.

Přístav v Antalyi, Turecko

Přístav v Antalyi, Turecko

Tento pohled je nezapomenutelný.

Nezapomeňte navšívit ani mistní kuchyni. Takový kebab přímo z Turecka je také kulinářský zážitek.

Příroda je ovšem to hlavní co tu hraje prim. Najdete zde od všeho kousek. Vodopády, krásné písčité pláže. Mezi ty známé patří pláže Lara a Konyaalti. Na severu Antalie najdete vodopády Upper Düden Waterfalls a ten pohled skutečně stojí za to.

Dovolenou v Turecku si můžete objednat za svělé ceny také na stránkách našeho partnera. Podívejte se na aktuální last minute zájezdy do Turecka.

Náš tip: Nabídka zájezdů do Turecka

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.