Poznávací zájezdy Izrael

Israel

Izrael už dávno není pouze poutním místem a mekkou náboženské turistiky, ale svým návštěvníkům poskytuje ideální rovnováhu mezi historií, vzděláním, dobrodružstvím a zábavou. Ostatně o aktivní dovolené v Izraeli, jsme se zmiňovali v našem předešlém článku, kde byl Izrael vyhlášen nejlepší zemí pro aktivní a dobrodružnou turistiku.

Každoročně míří do Izraele na 1,5 milionu turistů z celého světa. Izrael je neuvěřitelně se přizpůsobující stát, který vyhoví každému z návštěvníků. Ať už vás zajímá historie, zábava či kultura Izraele, vždy si přijdete na své. Koneckonců, kde můžete zažít taková dobrodružství jako jsou například prohlídky historických památek, archeologické vykopávky, jízdy v karavanách na velbloudech a koních, plavby lodí po Mrtvém moři, prohlídky pouštních jeskynní, zoologické zahrady, výlety džípem do pouště, rafting na řece Jordán, střílení na střelnicích, pozorování ptáků či výlety na nejnověji vykopané historické trosky. Nemusíme snad ani uvádět výbornou izraelskou stravu a asi nejčastější důvod pro návštěvu Izraele, kdy se vydáte po stopách Ježíše Krista.

Izrael – pár základní informace

Stát Izrael se nachází v jihozápadní Asii mezi Středozemním mořem a pouští Sýrie a Arábie. Žije zde cca 7 milionů obyvatel, převážně židů (cca 80 %) a potom Arabů (cca 20%). Samotná náboženství se dělí do dalších sektorů. Možná málokdo by tipoval na Izrael přísné podmínky pro Ekoturistiku. Země je šetrná k přírodnímu prostředí a proto většina turistických tras je pod přísnými bezpečnostními kontrolami, které mají ochránit přírodu a zvířata v jejich obvyklém prostředí před turisty.

Chcete-li poznat tento stát opravdu se vším všudy, potom doporučujeme zakoupit poznávací zájezdy Izrael, které jsou sestaveny tak, aby jste poznali z každého kousku této fantastické země to nejlepší. Poznáte mnoho zajímavých měst – nejživější město v zemi Tel Aviv, město krásných teras Haifu, moderní letovisko na západním břehu Galilejského moře Tiberias, rodné město Ježíše Krista Nazaret, mystické město Safed, starověké římské město Caesara či hlavní město Izraele Jeruzalém. Poznávací zájezdy toho ovšem nabízejí mnohem více. Záleží na konkrétní nabídce cestovní kanceláře.

Tato vzrušující a poznávací nabídka Izraele je opravdu to, co lidé v posledních letech hledají a vy můžete být dalším návštěvníkem této stále se rozvíjející země.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.