Pojistěte se, aby se vaše dovolená nestala noční můrou

ERV pojišťovna logo

Příjemný turistický výlet do zahraničí se pro vás může během chvilky stát noční můrou. Stačí, když vás rozbolí zub, nebo pocítíte náhlou nevolnost po konzumaci exotického jídla, na které nejste zvyklí. A co teprve když uklouznete na mokrých dlaždicích hotelové koupelny, spadnete a zlomíte si ruku. Ve všech případech budete potřebovat neodkladné lékařské ošetření. V takových chvílích se vám vyplatí mít kvalitní cestovní pojištění.

Odjet bez pojištění se nevyplácí

Pokud nebudete mít uzavřené cestovní pojištění, může vás, v případě problémů, vyjít cesta pěkně draze. Nezbude vám nic jiného než zdravotní péči v zahraničí zaplatit ze svého. Ošetření akutní zlomeniny ruky se může vyšplhat i na částku několika desítek tisíc korun. Ovšem ani návštěva pohotovosti, pokud jste něco nevhodného snědli, nebývá levnou záležitostí. Proč byste si tedy měli sjednat cestovní pojištění?

  • Odjet do zahraničí úplně bez pojištění je to nejhorší, co můžete udělat. Stačí jeden problém a budete muset splácet vysoké částky po mnoho dalších let.
  • Nikdy nespoléhejte ani na kartičku zdravotního pojištění EU. Neobsahuje asistenční služby, všechno musíte vyřizovat sami. Budete muset platit spoluúčast a péči získáte jenom ve státních lékařských zařízeních. Nezahrnuje také převoz do ČR.
  • Situaci nevyřeší ani pojištění spojené s platební kartou. Obvykle má totiž nízké limity a zahrnuje pouze určité služby.

Vyberte si pojištění podle svých potřeb

Každý zájezd vyžaduje speciální pojistnou ochranu. Jiné budou vaše potřeby, pokud pojedete na několikadenní poznávací zájezd, jiné vydáte-li se do hor za adrenalinovými sporty. Pojištění Sbaleno od ERV Evropské pojišťovny nabízí pět různých variant pro rozmanité typy cestování. Studenty nadchne pojištění S batohem 28 pro levné cestování na vlastní pěst. Pojištění K moři je ušité přímo na míru rodinných dovolenkových pobytů. Balíček Za poznáním zase zohledňuje specifika poznávacích pobytů i s jejich možnými riziky. Varianta pojištění Na lyže vás ochrání i v případě nehody na svahu. Pokud se chystáte provozovat adrenalinové rizikové sportovní aktivity, oceníte pojištění Na maximum.

Buďte pod ochranou celý rok

Výhodné je také celoroční pojištění od ERV Evropské. Platí na neomezený počet cest po dobu 365 dní a vyplatí se už při třech cestách za rok. Ušetří vám spoustu času a starostí před každou cestou. Navíc, členové rodiny mohou cestovat i samostatně.

Pojistěte se proti nečekané nemoci nebo úrazu

Je vhodné sjednat si také pojištění storna zájezdu. Nikdy totiž nevíte, jestli krátce před plánovanou cestou neonemocníte, nebo se vám nestane nějaký úraz.

Jaké výhody vám tedy uzavřené cestovní pojištění u ERV Evropské pojišťovny přinese?

  • Získáte nejširší pojistnou ochranu na českém trhu
  • Budou za vás uhrazeny léčebné výlohy až do výše 10 000 000 Kč
  • Můžete využít česky hovořící non-stop asistenční službu

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.