Oblíbené destinace světových celebrit

Pohled na Monaco

Každý člověk má oblíbenou destinaci, oblíbené místo kam se rád vrací. Nejinak je tomu i u světových celebrit, které jsou schopni utratit za své oblíbené místo nemalé peníze.

Přinášíme vám žebříček 10 nejoblíbenějších turistických destinací celebrit. Bude-li některá z těchto destinací vaší příští dovolenou, je velmi pravděpodobné, že právě někoho ze známých lidí na své dovolené potkáte.

10. místo Cabo San Lucas

Hollywood je plný celebrit a tak není divu, že do tohoto karibského ráje vzdáleného pouhé dvě hodiny letu od Los Angeles míří řada celebrit mezi nimiž najdeme Jeniffer Aniston či Courtney Cox.

9. místo Londýn

Především vyhledávané luxusní restaurace a kluby jsou častou návštěvou mnoha celebrit. Jiskřivé město jakým Londýn opravdu je nenechá chladným například Daniela Radclifa (Harry Potter), Siennu Miller, Keiru Knightley či známého herce Jude Law. Chcete-li potkat některou z těchto hvězd nejčastěji se zdržují u restaurace Noby Berkeley či Ivy. Zajistěte si letenky do Londýna ještě nyní.

8. místo Španělsko

Na 8. místě se umístila celá země, kterou je Španělsko. Destinace jako Mallorca, Ibiza a Puberto Banus patří mezi ty nejvyhledávanější. Ibiza je známa svými nekonečnými párty trvající celé noci. Mallorca je zase známá svým pobřežím a melancholií, kterou nabízí. Puberto Banus je nejluxusnější z trojice destinací nabízející luxus na moři a výtečné párty. Odreagovat se sem jezdí například Simon Cowell, Antonio Banderas, David Beckham či akční hrdina Bruce Willis.

7. místo Havajské ostrovy

Nádherná příroda, překrásné pláže a výjimečná prostředí si na Havajské ostrovy jezdí užívat sexy herečka Megan Fox, která si oblíbila především ostrov Maui.

6. místo South Beach

Světově proslulá pláž se stala útočištěm nejedné celebrity. Mezi nejčastějšími návštěvníky zde najdeme například sestry Kardashianovi.

5. místo Itálie

Jezero Como a vila Geoge Clooney je známa svými večírky celebrit. Často se zde také filmuje. Další italskou oblastí oblíbenou u mnoha známých osobností je ostrov Ischia, kde se objevil například herec Channing Tatum.

4. místo Las Vegas

Kde jinde než v tomto slavném městě bychom měli hledat celebrity. Město nekonečných možností vystavěné v poušti je destinací, kam si celebrity příjíždějí užít nikdy nekončící noční život. Není tedy divu, že zde najdeme známé „problémové“ celebrity typu Paris Hilton, Leonardo DiCaprio či Usher.

3. místo Rio de Janeiro

Brazilské ženy a několika kilometrové pláže jsou hlavním lákadlem Argentinského Rio de Janeira. Penelope Cruz, Javier Bardem, Madonna či Gepard Butler byli několikrát spatření v této turistické destinaci. Nejspíše i oni navštěvují nejznámější pláž v Riu Ipanema.

2. místo St. Barth

Ostrov bohatých a slavných, tak se dá nazvat karibský ostrov St. Barth. Každoročně sem přes zimu jezdí několik desítek celebrit a mnohdy jsou zde ty nejlepší hotely zcela vyprodány. Najdeme tu například Beyonce, Mariah Carey či Dereka Jetera.

1. místo Francouzská Riviéra

St. Tropez či Cannes jsou oblíbeným místem desítek celebrit. Neexistuje přitažlivější místo pro bohaté lidi než právě Francouzská Riviéra. Velice tomu napomáhá filmový festival v Cannes, kam každoročně míří desítky celebrit, které si toto místo natolik zamilovali, že se sem vrací i v době své dovolené. Vyražte poznat tento kout světa a možná potkáte Lindsay Lohan, Kate Hudson, Jay-Zho, P Diddyho. Zájezdy do Francie naleznete také na našich stránkách.

Jaká je vaše oblíbená destinace?Vyjádřete se v diskusi!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zanechte odpověď

Z důvodu spamu vyřešte tuto rovnici: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.